31 Ağustos 2013

Hisar Hospital Güvenliğinin Üslubu!

29.08.2013 tarihinde hasta yakınımı ziyarete gitmek için Hisar Hospital 'ecanlı çiçekle gelmem sonucu kapıda karşılaştığım güvenlik görevlisinin üslubu ve davranışları bizi şok etti.

Otoparka kadar bizi takip edip, peşimizden odaya birisini gönderip çiçek geldimi mi odanıza diye hastamı rahatsız edip, bütün güvenlik görevlilerini çağırmakla tehdit eden bir güvenlik görevlisi.! Silah ile girilmek istense bu denli arama yapılmaz. Benim hastamın odasına sormakta nedir ! Ve oda özel tek kişilik !

İsmini öğrendiğim; L** ya da N**B** adli güvenlik görevlinize oranın özel bir hastane olduğunu ve konuşma üslubuna dikkat etmesi gerektiğini belirtin ! Düştüğüm durumdan dolayı hastanenizi kınıyorum.

Hakan 1.838 Okunma

Cevaplar

  • Hisar Hospital Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Ziyareçimiz, Sizleri aradık ancak ulaşamadık. Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaşarak hizmetlerimizi gözden geçirme fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Bilindiği gibi hastanemiz, uluslararası akreditasyon kuruluşu JCI ve Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş, hasta güvenliğini sağlamaya yönelik standartlara titizlikle uymaktadır. Hastanemizde ve JCI tarafından akredite olmuş diğer sağlık kuruluşlarında bu standartlar dahilinde, canlı çiçeklerin yatan hasta katlarında bulunması enfeksiyon ve hasta güvenliği açısından risk oluşturduğundan ziyaretçilerimiz ve hastamız bu konuda bilgilendirilerek, çiçekler danışma görevlisi tarafından, taburculuk sırasında hastamıza teslim etmek üzere alınmaktadır. Bu süreçte, hastane kural ve uygulamalarımızı sizlere uygun bir şekilde aktaramadığımız ve sizleri zor durumda bıraktığımız için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili olarak gerekli bilgilendirmeler yapılmış olup, anlayışınız için teşekkür eder, sağlık dolu günler dileriz. Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0216 524 13 00 - 3035 - 3036

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön