25 Kasım 2015

Hisar Hospital Bilgi Verilmemesi!

Tüm hastane masraflarım çalıştığım Banka tarafından karşılanmaktadır. İkametime daha yakın hastaneler olmasına rağmen, 2 yıldan beri ben ve ailem Ümraniye Hisar Hastanesi'nde tedavi olmaktayız. 6 yaşında kızımın kulak ağrısı nedeniyle 22.11.2015 tarihinde Hisar hastanesine gittim. Muayene olmak için KBB doktoruna yönlendirildim.
Muayene sonunda ücreti ödemek için vezneye gittiğimde bana "çocuk doktoru varken KBB doktoruna muayene olduğumuz için ücretin benim tarafımdan ödenmesi gerektiği" söylendi.
Kızımın sağlığı her şeyden önemlidir ancak personel beni neden bilgilendirmedi.
Üzerimde nakit para ya da kredi kartı olmasaydı beni rehin mi alacaktı.
Bu da son gidişim oldu...

Aykut 6.810 Okunma

Cevaplar

  • Hisar Hospital Temsilcisi25 Kasım 2015

    Değerli Hastamız ve Yakını, Öncelikle hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz görüşünüz sonrası yapmış olduğumuz telefon görüşmesinden de belirttiğimiz gibi, süreçlerimiz incelenerek, personelimize gerekli bilgilendirmelerin yapılacağını belirtir, sağlık dolu günler dileriz. Hastanemizle ilgili her türlü görüş, istek ve önerileriniz için bölümümüzle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla. Hisar Intercontinental Hospital Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0216 524 13 00 ( 3035 - 3036 ) http://www.hisarhospital.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön