17 Eylül 2013

Hisar Hospital Personeli Halden Anlamıyor!

Hisar Hospital'ı sürekli kullanıyorum ,yakın olmasından ötürü. Sabah randevu almaya gitmiştim ve arabamı otoparka park ettim. Danışmadaki arkadaşa bana randevu verir misiniz dedim, veremem çağrı merkezini kullan dedi. Daha önce birkaç kere danışmadaki arkadaş aracılığı ile almıştım. Doktor isimlerini alıp telefon ile kapıya doğru yöneldim.

Telefonumdan bir arkadaşımı arayıp isimler hakkında bilgi alacaktım. Daha kapıdan çıkmadan yaklaştığım an güvenlik görevlisi geldi. Dışarı çıkamazsınız dedi. Arabanızı almanız lazım dedi. Telefonla konuşacağım dedim. Hayır çıkamazsınız dedi. Bende sinirlendim randevu bile almadan çekip gittim. Bence bu tarz hareketler hiçte normal değil.

Ebru 2.170 Okunma

Cevaplar

  • Hisar Hospital Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Hastamız, Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaşarak süreçlerimizi gözden geçirme fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz.Konu ile ilgili detaylı bilgi almak ve görüşmek üzere sizleri birden fazla kez aradık ancak ulaşamadık. Hisar Intercontinental Hospital olarak hastalarımızın beklenti ve isteklerini her zaman en üst düzeyde karşılamak arzusundayız. Ancak, ne yazık ki bazen hastalarımızın mağduriyetini önlemeye çalışırken, istemediğimiz sonuçlar alabiliyoruz. Görüşünüz ilgili müdürlük tarafından değerlendirmeye alınarak kayıt altına alınmış, tüm ekibimiz bilgilendirilmiştir. Hastanemize olan güveninizin devamını diler, hastanemizle ilgili her türlü görüş istek ve önerileriniz için departmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla. Hasta İlişkileri Müdürlüğü [email protected] 0216 524 13 00 - 3035 / 3036

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön