19 Mart 2013

Hisar Hospital İlgisiz Doktor!

Muayene olmak için gittiğim kalp ve damar hastalıkları doktorunun ilgisiz davranışları beni oldukça rahatsız etti. kendisi muayene esnasında benim dışımda her şeyle ilgilendi. ben derdimi anlatmaya çalışırken kendisi asistanı ile diğer işleri hallediyorlardı. yanlış geldiniz burası doğru bölüm değil dedi ve ardından sırtımı dinleyerek muayene ettim dediği doktorunuz birde muayene ücreti aldı.

Zaten hastanenizde rutin kontrollerimi yapan endokrin uzmanınız kalbimi ve sırtımı dinliyor. bu hastaya yardımcı olmak mıdır? madem yanlış bölüme geldim. neden muayene edildim. randevu almam için yönlendirdiği kardiyoloji dr'u kalp ve sırt dinlemeyi bilmiyor mu?

Mehtap 1.251 Okunma

Cevaplar

  • Hisar Hospital Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn. Hastamız Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşarak süreçlerimizi gözden geçirme fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Asıl amacımız sizlerin memnuniyetini sağlamak olmasına rağmen, ne yazık ki istemesek de bazı problemlerle karşı karşıya kalabiliyoruz. Belirtmiş olduğunuz görüş değerlendirilecektir. Değerlendirme sürecimiz tamamlandığında sizlerle iletişime geçiyor olacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön