02 Mayıs 2013

Hisar Hospital Fahiş Ücret!

29. 04. 2013 saat 19. 00'da eşimin şiddetli ağrısı üzerine acil servisine gittiğimiz bu hastanede yapılan kontrol neticesinde en kısa sürede ameliyat olunması yoksa hayatı tehlike olduğu söylendi. Bizde her normal insan gibi çok düşünemeden sigortadada acilde % 100 kapsama güvenip onay verdik ve girişten 2 saat geçmeden ameliyat yapıldı.

Buraya kadar her şey normal , hastanede kalınan 3 gün süresince ödeme için bize tek söylenen özel sigorta şirketimizin teminat dahilinde ödemeye onay verdiği oldu. Fakat nasılsa limit asılmış 5. 000 tl'çık ek fatura çıkmış bize , yoğunluktan da haber verememişler, ödemeden de çıkılmazmış.

Gökhan 2.091 Okunma

Cevaplar

  • Hisar Hospital Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sigortalımız acil geldiği için bekletilmeden onay öncesi ameliyata alınmıştır. Ameliyat sonrası sigorta onayı ile ilgili hastamızın eşi bilgilendirilmiştir. Bu süreçten dolayı hastamızın memnuniyet için sigorta ile yazışmalar devam ettiğinden taburcu süresi uzamıştır. Konu sigorta ile ilgilidir. Sonrasında sigorta %100 onay vermiştir.

  • Hisar Hospital Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn. Hastamız Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Hastanemizle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşarak süreçlerimizi gözden geçirme fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Asıl amacımız sizlerin memnuniyetini sağlamak olmasına rağmen, ne yazık ki istemesek de bazı problemlerle karşı karşıya kalabiliyoruz. Belirtmiş olduğunuz görüş değerlendirilecektir. Değerlendirme sürecimiz tamamlandığında sizlerle iletişime geçiyor olacağız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön