26 Ekim 2016 #6779248

Hisar Çatal Kaşık Müşteriyi Mağdur Eden Firma!

11.10.2016'da Ankamall AVM'de ki Hisar satış bayisinden çelik tencere ve düdüklü seti aldım. Kredi kartı ile ödeme yaptım, cumartesi teslim edileceğini söylediler. 15.10.2016 Cumartesi günü ürünüm teslim edilmedi ve bu konuyla ilgili bir yetkili de bulamadım. Pazar günü ürünü aldığım satış bayisine gidip ürünümün akıbetini sorduğumda hiçbir açıklama yapamadılar. Ben de ürünü iade ettim kendilerine. İade işleminin yapılıp yapılmadığını bankamdan sorguladığımda ise ürünü aldığım gün aynı zamanda para iadesinin de yapıldığını öğrendim.


Ürünü almamış gibi göründüğüm için de ürün elime ulaşmamış olabileceğini öğrendim. Hisar firmasının müşteri temsilcisine ulaşıp durumu anlattığımda ise özür dilemeyi dahi yapamadılar. Müşteri memnuniyetine bu kadar önem vermeyen, hatasını algılamakta bu kadar zorlanan bir firmanın ürünlerine verdiği garanti ne kadar güvenilirdir acaba?

Saime 2.137 Okunma

Cevaplar

  • Hisar Çatal Kaşık Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Saime K., Şikayetiniz ile ilgili, 0312 336 1398 numaralı telefondan yetkililer ile görüşebilirsiniz. İyi günler dileriz. Hisar A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön