18 Şubat 2013 #1639757

Hisar Çatal Kaşık Düdüklü Tenceremin Kapağı Kırıldı, 1.5 Aydır Serviste!

Hisar düdüklü tenceremin üst klipsini çevirirken elimde kaldı, Erzurum'da aldığım yere götürdüm ve fabrikaya gönderdiler, 1.5 aydır tenceremin kapağından haber yok, aradığımda oradaki yetkili her seferinde bu haftasonu çıkışını yapıyoruz diyor ama hala daha gelmedi.


Hatta ilk aradığımda oradaki yetkili Sevda hanım yasal sürelerinin 30 iş günü olduğunu söyleyerek kendilerini haklı konuma çıkardı, bugün yasal süreleri dolmasına rağmen aldığım yeri aradım, hala daha gelen birşey yok. Satana kadar herhangi bir problem olursa bizzat biz ilgileniyoruz falan diye süslü cümleler, aldıktan sonra üründe bir problem olduğunda da verilen hizmet bu şekilde işte.Kınıyorum!

Esra 225 Okunma

Cevaplar

  • Esra21 Şubat 2013

    Sayın yetkili, neye göre böyle bir açıklamada bulunduğunuzu bana da açıklar mısınız? 30 iş günü içerisinde ortada tamir edilip gönderilen, burdaki şubeniz tarafından da elime ulaşan birşey yok. Dün de fabrikanızı arayıp görüştüm, dün kargo çıkışının yapıldığını bugün elimde olacağını ve beni arayacaklarını söylediler, ama bu saate kadar beni arayan olmadı. 5 Ocak tarihli ürün fişi var elimde, nasıl 30 iş günü içerisinde gönderilmiş bi açıklar mısınız??

  • Hisar Çatal Kaşık Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Müştermizin ürünü 30 iş günü süresi içerisinde tamir edilip gönderilmiştir. Gereğinin yapılmasını rica ederiz. Hisar Çatal Kaşık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön