26 Ekim 2016 #6784540

Hisar Çatal Kaşık Düdüklü Tencere Patladı!

Hisar Neptün düdüklü tencere (imalat yılı:2016 Hacim:6L) 25.10.2016 tarihi saat 20 sularında baldızın üzerine doğru kapağı havaya fırlatarak patlamıştır. (ilk kullanım 10. dakikada) Tencereden fışkıran sıcak su kol ve karın bölgesinde 1. derece yanıklar oluşturmuştur. (Allah korudu patlama anında ağır kapağı havaya fırlayarak surata veya vücuda gelmedi ciddi yaralanma ve ölümle sonuçlanabilirdi. Suyun aşırı kızgın olmaması sonucu da 2. ve 3. derece yanıklar da oluşabilirdi.). Sonuç olarak doktor raporu, resimler vs. işlemler alınmış olup gerekli hukuki işlemler başlatılarak ağır tazminat davaları açılacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Erdal 2.699 Okunma

Cevaplar

  • Erdal16 Kasım 2016

    Konu ile ilgili resimler buraya tekrar nasıl atacağım bilmiyorum. Bu arada yanık 2. derece iz kalacakmış. Yasal süreç başlamıştır. Eğer canınızdan olmak istemiyorsanız sakın bu düdüklü tencereyi kullanmayın!

  • Hisar Çatal Kaşık Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Erdal D., Fotoğraflarda patlamış olan bir ürün görülmemektedir. Su sıçraması sonucu yaşamış olduğunuz kazaya ait resim,doktor raporu ve diğer belgeleri [email protected] mail adresimize göndermenizi rica ederiz. İyi günler dileriz. Hisar A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön