Hisar Çatal Kaşık Satış Sonrası Hizmet Yok!

Mehtap Gözükara U. |

Nisan ortalarında daha önce beğendiğim bir Hisar çelik çaydanlık takımını ev hediyesi olarak bana alındı. İlk kullanışımda alttaki çaydanlık şu akıtmaya başladı. Bunun üzerine 27 Nisanda fab. mağazasına ilettim, incelemeleri yaparak geri döneceklerini ilettiler. Günler geçmesine rağmen arayan olmadı.

Mayıs ayı ortasında mağazayı arayarak bilgi istedim, ilgili bey pazartesi geri dönüş yapacağını iletti. Kaç pazatesi geçti saymadım ama 31 iş gününü geçti. İnternette onlarca benim gibi mağdur olduğunu küçük bir araştırmayla gördüm. Bilinçli bir tüketici olarak yasal süreyi geçirmeleri nedeni ile nazikçe çaydanlık bedelinin tarafıma iadesini rica ediyorum. Eskiden Hisar kullanırdım artık kullanmayacağım.

Etiketler :

Kırılma - Çatlama - Delinme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehtap Gözükara U.
  28 Haziran
  14:10

  Sunu anlamiyorum, yillardir 7x24 kullandigim ve asla kapatmadigim telefondan nasil ulasilamamis? Ulasimayinca tekrar aranma isleminde bulunmamis olabilir mi? Yorumu okuyuculara birakiyorum...

 • 27 Haziran
  11:55

  Sayın Yetkli,
  Müşterimizin ürünü ile ilgili gerekli bakım-onarım yapıldıktan sonra kendisi aranmış olup ulaşılamamıştır.Yaşanan aksaklık buna bağlıdır.

  Gereğini rica ederiz.
  Hisar A.Ş

 • Mehtap Gözükara U.
  21 Haziran
  19:36

  Mehtap Gozukara Ünal
  Hisar firmasi, sosyal medyada yayimlanan sikayetlere hic itibar etmiyorlar. Caydanligim 30 Mayista gelmis ve beni aramislar, numaram dogru kontrol ettim ama bana ulasamamislar?? Hisardan urun almayiniz eger bozuk cikarsa hizmet yokkk.
  5 saat önce

 • Mehtap Gözükara U.
  17 Haziran
  18:11

  5 gun geçmesine ve şikayetimin firmaya iletilmesine rağmen arayan soran yok. Yarın fabrikaya gideceğim, sonucu paylaşıyor olacağım...

 • Mehtap Gözükara U.
  13 Haziran
  16:38

  Daha firmadan arayan olmadi, bakalim bu defa deger verecekler mi?