11 Eylül 2013

Hisar Çatal Kaşık Müşteri Hizmetleri Çalışanları Çok Yetersiz!

Müşteri memnuniyeti kavramını idrak edememiş kişiler müşteri hizmetlerinde çalışıyor. Kullanıcı hatası olmayan bir çaydanlık su akıtmaya başladı ve değiştirilmedi. Yenisiyle değişim talebi Hisar İnternet sitesi üzerinden iki kez yazılı olarak bildirdim geri dönüş olmadı.

"Mailler yoğunluk nedeniyle gelmiyor, bir daha atın" dendi. Mailler gelmiyorsa öyle bir sistem neden var. Görüştüğüm kişinin tavrı çok kötüydü. Sanki o müşteri ben hizmet verenim. Açıkçası benim memnun olmam da umrunda değildi. "Tamir ettik ya daha ne?" tarzında konuştu. "her talep edende ürünü değiştirirsek ohooo. . " dedi. Hisar ürün kalitesinden sonra hizmet kalitesi olarak da tercih etmeyeceğim bir marka.

Olcay 462 Okunma

Cevaplar

  • Olcay 11 Eylül 2013

    İlgili ürünü 1 yıl önce almış olabilirim ama 15 kez kullanmamışdır. Ayrıca çaydanlıktan bahsediyoruz, alt tarafı su koyup kaynatıyoruz. Hisar çaydanlıklarının 10 kez kullanımdan sonra su akıtması (ödül almış çaydanlığın hem de) sizin gözünüzde kabul edilebilir bir şeyse lütfen bunu ürünü satarken de dile getirin. Ayrıca su akıttığı için de çaydanlık dışında kireçlenme ve paslanma da oldu. Bunun dışında içerisinde de paslanma meydanı geldi ben kendi imkanlarımla giderdim. Olay ürünlere garanti belgesi ilave etmek değil. Olay dile getirdiğiniz kalitede ürün ve marka imajının zedelenmesine fırsat vermeyecek kalitede hizmet sunmaktır. Ayrıca üretim hatası denen şey üründe kullanım sırasında da meydana gelebilir. İlla kullanmadan önce bir problem olması gerekmez. Ürünlerin ve malzemelerin kullanım ömürleri, ömür testleri gibi bir çok parametresi vardır. Bunun yanı sıra şikayetimle ilgili olarak maillerime cevap verilmemesi ve müşteri ilişkilerindeki bayanın tavrı ve ifadesiyle ilgili bir geri dönüş de yapılmamış.

  • Hisar Çatal Kaşık Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Olcay Olcayto, Belirtmiş olduğunuz şikayetinize istinaden yapılan görüşmeler sonucunda,tarafınızdan ürünü yaklaşık 1 sene önce aldığınız ve ürünü aldığınızda herhangi bir sorunun olmadığı bilgisinin verildiği aktarılmıştır.Buna bağlı olarak ürününüzde üretim hatası olmaması nedeni ile tadilat yapılmıştır.Hisar çelik ürünlerimizde "paslanmaya karşı" garantimiz 2 yıldır. Bilgilerinize, Saygılarımızla. Hisar Çatal Kalık A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön