Hisar Çatal Kaşık Kırık Kase.

Şirvan A. |

Bundan yaklaşık 3 ay önce Anatolium Hisar mağazasından çeyizim için yemek takımı aldım. Mağazada ürün satılırken kırık ürünlerin üretimi devam ettiği sürece ömür boyu garantisi olduğundan bahsedildi. Tabi diğer markalara bakarak bu mantıklı geldi. Kargo geldiği zamanda tek tek kontrol edin kırık varsa hemen değişelim dediler. Bu da bir güven oluşturdu. Yoksa ben evimi düzene kadar kargoyu açmazdım bile. Neyse kargomuz geldi tek tek kontrol sonucu en altta kalan bir kasenin kırık olduğunu gördük ve hemen ertesi gün götürdük. Ellerinde üründen olmadığını, 30 iş günü içinde geleceğini söylediler. Bir süre geçtikten sonra aradım ne oldu diye 30 iş günü hala dolmadı diye terslendim, iyi dedim üşenmedim saydım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  14:57

  Sayın Şirvan Akkoyun,
  Şikayetiniz ile ilgili 0312 336 13 98 nolu telefonu arayabilirsiniz.

  Bilgilerinize,
  Saygılarılarımızla.
  Hisar A.Ş

 • Şirvan A.
  27 Kasım
  09:16

  30 iş günü sonunda tekrar aradım, ürün hala gelmemiş buradaki teşhir ürünü verelim dediler. İyi de madem teşhir ürünü verecektin ben niye bu kadar bekledim hayır istemiyorum dedim. Neyse geçenlerde artık internetten siteye şikayet edeyim; nasıl birini oturtmuşlarsa bir sürü saçma mailin sonunda cevap; aldığım ürün Hisar değilmiş, Hisar\'ın altında mührü olurmuş, şubeden o firmanın bilgilerini alabilirmişmişim oldu. Ben nereden bileyim Hisar\'ın şubelerinde arkasında duramayacağı ürün sattığını?
  Sen koskoca mağaza aç kendi ürününde olsun ama şubende arkasında duramayacağın başka marka ürünü sat ve ben markayım de! Ben gider gerekirse teşhir ürünü alırım da sen itibarını nasıl alırsın bilemem!