02 Kasım 2015

Hisar Çatal Kaşık Çeyiz Setinde Lekeler Oldu!

Hisar markasına güvenerek almış olduğumuz çeyiz setinde bulunan tencere, tava, düdüklü tencerede 1 yıllık kullanımdan sonra içinde dışında altında çelik yüzeylerde sarartı gibi lekeler oluşmaya başladı ve geçmiyor. Almış olduğumuz bayi bizi fabrikaya yönlendirdi. Fabrikada müdür olduğunu söyleyen kişi ise ürünü bile görmeden kullanım hatası diye işin içinden çıktı. Halbuki evde marka bile olmayan çelik tencereler ilk günkü parlaklığı ile duruyor. Şimdi büyük bir pişmanlıkla (Hisar'ı tercih ettiğimiz için) bu ürünleri o şekilde kullanıyor misafirlerimize göstermemeye çalışıyoruz. Çevremize de konu açıldıkça Hisar almamalarını söylüyoruz.

Firat 569 Okunma

Cevaplar

  • Firat 02 Aralık 2015

    Hisar tek kelime ile berbatsın

  • Firat 21 Kasım 2015

    Hisardan Sevda hm. La yapılan görüşme sonucunda gönderdiğimiz fotoğraflara bakarak (profösyonellik bu olsa gerek) lekelerin yemek taşması sonucu olduğunu ürünleri göndermemiz durumunda ücretli olarak parlatabileceklerini söyledi. Yani vatandaşı hala yolunacak kaz olarak gördüklerini ima ediyor. 100 yıl garantileri ürünü sadece teşhir olarak kullanırsak geçerli olduğu kanısına vardım. Teşhir olarak kullanırken de bir şey olursa eminim ona da cevapları hazırdır. Mesela bunu mutfakta değil banyoda kullanacaktınız diye bilirler. Yazık hisarda yemek yapılmayacağını böylece anladık. Artık bol bol çevremize de anlatacağız.

  • Hisar Çatal Kaşık Temsilcisi09 Kasım 2015

    Sayın Fırat Göksu, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için,ürünlerinize ait resimleri [email protected] adresimize mail olarak göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla. Hisar A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön