29 Ağustos 2013

Hisar Çatal Kaşık Bozuk Düdüklü Tencere Kabul Görmüyor!

Yaklaşık 40 gün önce aldığımız Hisar düdüklü tencerenin kapağı bozuk çıktı. (3-4 kez kullanmaya çalıştık fakat normal tencereden hiçbir farkı yoktu,basınç göstergesi çalışmıyordu) Bizde aldığımız firma aracılığıyla 6 ağustos tarihinde gönderdik.

Ürünün akıbetiyle ilgili İstanbul da ki Hisar yetkilileriyle görüşen eşime, Hisar'ın sorunlu ürün üretmediği söylenmiş ve eşim o zaman ürünümüzü gönderin dediğinde de şu an incelemede 15 günde ancak gelir denilmiş. Ayrıca yine Hisar mağazasından aldığımız cezve seti de altına akıtıyor kahve veya sütü. Aldığımız bayi Hisar'ın tek çeşit cezve ürettiğini yapılacak çok da birşey olmadığını söylüyor,açıkçası Hisar gibi bir mağaza bu kadar çözümsüz kalmamalı.

Huriye 973 Okunma

Cevaplar

  • Huriye17 Eylül 2013

    erzurum kütahya porselen-hisar aracılığıyla yollamıştım.dün nihayet ürünümüz geldi, ancak bu değişim sürecinden memnuniyetsizliğimi tekrar belirtmek isterim çünkü 15 gün bile kullanmadığım sorunlu düdüklü tencerenin mağaza görevlileri tarafından biz göndeririz 15 güne kadar da bir cevap gelir deyip tam 40 gün bekletmek yerine bizi madur etmeden direk ürün değişimi yapmalarını tercih ederdim.sonuçta ürün 6 ay yada 1 yıl kullanılmış bir ürün değil.40 gün tencere bekledik biz.

  • Hisar Çatal Kaşık Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Huriye Topal, Ürünlerinizi hangi mağaza aracılığı ile yolladığınızı iletirseniz sizlere en kısa sürede cevap verilecektir. Saygılarımızla Hisar A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön