13 Şubat 2014

Hisar Çatal Kaşık 5 Parça Bambu Bıçak Seti Garantisi Hiçbir İşe Yaramıyor.

Ankara Optimum Livelyden aldığım 5 parça bambu bıçak setinin en çok kullandığım bıçağı köreldi ve sapı tamamen çıktı. Garantiden değişmesi için 5 parça bıçağı bambu standı ile birlikte 01.12.2013 de yine aynı yere teslim ettim.

70 gün sonra 10.02.2014 tarihinde hiçbir işlem görmemiş bıçaklar mağazaya geri geldi. Garanti kapsamında sadece paslanma ve kararma olduğu söylendi. Yani Hisar firması, Çin malı ürünmüş gibi sapı çıkan bıçakların arkasında durmadı. Bir de, geri gönderilen üründe bambu stand eksikti. Mağaza yetkilileri ellerimle teslim etmiş olduğum bambu standın teslim edilmediğini iddia ettiler. Sonuç olarak 2 ay mağdur oldum ve ürünüm eksik geri geldi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Murat 591 Okunma

Cevaplar

  • Murat 12 Mayıs 2014

    Şikayetime 3 ay sonra cevap yazıyor olmanız da kurumsallıktan ne kadar uzak bir firma olduğunuzun göstergesidir.

  • Hisar Çatal Kaşık Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Sayın Murat Müminoğlu, 5 Parça bıçak setlerimiz paslanmaya karşı 2 yıl garanti kapsamındadır,diğer durumlar maalesef garantiye girmez. Ayrıca Lively mağazasından bize standsız olarak Aralık ayında gelmiş ve işlem görmediği için yine Aralık ayı içerisinde mağazaya gönderimi yapılmıştır. Bilgilerinize Hisar A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön