Toplam çözüm sayısı
..

Hipp

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.4

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 10.825

Hipp

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.4  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

11 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 426görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Hipp 1 Bebek Mamasında Kötü Koku Var

Bebeğime doğumdan itibaren sütümün yetmemesinden dolayı Hipp 1 devam maması veriyorum. Son aldığım mamada daha önce karşılaşmadığım bir koku ile karşı...

Hipp 1 Bebek Mamasında Kötü Koku Var
Hipp 1 Bebek Mamasında Kötü Koku Var
profile
Kemal'ın Teşekkür Mesajı
 • 28 Mart 22:34
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkür ediyorum”

Kemal Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 3605görüntüleme
 • 12 Ocak 23:57
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Hipp Mamanız Çok Pahalı

Kızım doymadı için Hipp mama almak zorunda kaldık yalnız çok pahalı 90 TL ve sadece bir hafta gidiyor insaf insanlar mecbur olmasa almazlar lütfen su ...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 5068görüntüleme
 • 04 Ocak 15:18
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Hilal Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 36142görüntüleme
 • 22 Ağustos 2019 22:00
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Hipp Kalitesine Güvendim Ama Yanılmışım!

Bebeğim doğduğundan bugüne kadar 13 aydır sadece Hipp mama kullandım ve yeni çıkan sıvı şekildeki Hipp sütü aldım. Hipp kalitesine güvenerek az önce k...

profile
 • 44799görüntüleme
 • 19 Ağustos 2019 16:18
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Hipp Ağzından Burnundan Geldi Bebeğimizin

Ağzından burnundan geldi Hipp! Bebeğimiz 2,5 aylık. Anne sütü alıyor. Doymadığını anladığımız durumlarda devam sütü takviyesi yapıyoruz. (Haftada 1 ...

profile
Aysel'in Teşekkür Mesajı
 • 04 Nisan 2018 21:30
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorun Çözüldü”

Aysel Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Hipp bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Hipp henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Hipp

Hipp Nedir?

"Yaşamdaki en değerli varlık için" sloganı ile yola çıkan Hipp, bir organik bebek maması üreticisidir. Hipp Organik, sadece organik tabanlı bebek mamalarının, bebek bisküvilerinin, kaşık mamaların ve benzeri ürünlerin var olduğu bir ürün gamına sahiptir. İsviçre temelli bir bebek maması üreticisi olan firmanın merkezi Sachseln kentinde yer alır, aynı zamanda Almanya'da da merkezleri bulunmaktadır. Kurulduğu yıl olan 1932 yılından itibaren organik ve doğal içerikleri bebek beslenme ürünleri üretimine yoğunlaşmıştır. Hipp markasını diğer bebek maması markalarından ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi, sebze yetiştiriciliğini kendisinin yapmasıdır. Bebek mamalarında ve diğer bebek beslenme ürünlerinde sadece kendi yetiştirdiği organik sebzeleri kullanan Hipp, bu sayede ürünlerinde hiçbir kimyasal ya da sentetik madde bulundurmaz, aksine yararlı organizmaları koruyarak bebeklerin sağlıklı beslenmesini ön planda tutan ürünler üretmektedir. Marka aynı zamanda sürdürülebilirlik faaliyetleri çerçevesinde biyolojik çeşitlilik, en uygun koşullarda hayvan yetiştiriciliği ve çevre dostu politikalar da benimsemektedir.

Hipp Ürünleri Nelerdir?

Hipp bebek maması, markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Örneğin Hipp Combiotic isimli ürün, çpocukların sağlıklı büyüyebilmesi için devam sütü niteliğindedir ve yüzde yüz organik bir içeriğe sahiptir. Emzirmenin bebek için en faydalı beslenme türü olduğunun bilincinde olan marka, bu ürünlerin yalnızca ilk 6 ay sonrasında kullanılması gerektiğini tavsiye etmektedir. Hipp 1, 2 ve 3 olmak üzere farklı serileri bulunan Hipp kaşık mamalar, bebeğin beslenme planı ile uyumlu olacak şekilde geliştirilen içerikleri ile doğru gelişime katkıda bulunurlar. Hipp ek gıdaları, küçük çocukları ek gıdaya alıştırma sürecinde gerekli takviyeyi sağlayacak şekilde üretilir. Hipp ürünleri yalnızca bebek mamaları ile sınırlı değildir. Hipp kavanoz mamaları, sadece çocuklar için lezzetli bir ek gıda alternatifi oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda anneler için kolay ve pratik bir mama kullanımı vaat eder. Hamilelik sürecinde annenin kullanılması tavsiye edilen hamilelik beslenme ürünleri ve bebeğin cildinin tahriş olmasını engelleyecek bebek cilt bakım ürünleri de yine sevilen ve sıklıkla tercih edilen Hipp ürünleri arasında.

Hipp Kullanıcı Yorumları

Çoğu anne - baba, çocuğu için herhangi bir bebek maması markası seçimi yapmadan önce mama ile ilgili detaylı bir araştırma yapmayı öngörüyor. Eğer siz de Hipp mamalarından kullanmak istiyorsanız ancak marka hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, buradaki kullanıcı yorumlarından faydalanarak daha kapsamlı bir marka izlenimi edinebilirsiniz. Hipp kaşık mama kullananlar, Hipp 1 mama kullananlar ve Hipp'in diğer ürünlerinden faydalananlar, bu sayfa üzerinden yorumlarını paylaşıyor ve size ürünlerle ilgili gerçek tecrübe edinme imkanı sunuyor. Aynı şekilde eğer siz de daha önce bebeğinize Hipp ürünlerinden verdiyseniz markanın ürünlerine dair izlenimlerinizi burada diğer üyelerimiz ile paylaşabilirsiniz. Hipp yorum ve şikayetleri Şikayetvar.com özel sayfasında bir arada toplanıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Hipp nerede üretiliyor?

Hipp, bir Alman markasıdır. Hipp bebek gıdaları, Almanya, Avusturya, İsviçre, Macaristan, Hırvatistan ve Ukrayna'da bulunan fabrikalarında işlenmekte ve üretilmektedir.

Hipp organik mi?

Hipp Organik serisindeki tüm mamalar, devam sütleri ve diğer bebek gıdaları, organik olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Bu serinin dışında kalan ürünler, organik değildir.

Hipp alerji yapıyor mı?

Başta Hipp ürünleri olmak üzere bebeğinize anne sütü dışında vereceğiniz tüm ek gıdalar ile ilgili mutlaka doktorunuzdan tavsiye almalı ve ona danışmalısınız. Herhangi bir alerji oluşması durumunda da vakit kaybetmeden doktorunuz ile iletişime geçmelisiniz.

Farklı bir sorum var.

Hipp ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı burada paylaşabilirsiniz.