10 Haziran 2015

Hipp İçinde Kocoman Bir Sinek!

Bu mamayı bu ülkeye ithal eden firmayı kınıyorum. Eşimi uyandırmamak için 3 aylık oğluma kalktım ben mama hazırlıyayım dedim. Daha önceden içinde siyah siyah parçacıklar görmüş ve kıllanmıştım bu mamadan.

Ama oğlum bir bunu sevdi başka çarem yoktu. Sıfır kutuyu açtım termostan suyunu doldurdum. Tam karışması için sallarken o koca sineği gördüm Ben bu zamana kadar oğluma ne içirdim acaba çok merak ediyorum?

Sefa 28.983 Okunma

Cevaplar

  • Hipp Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Merhabalar Sefa Bey, Daha önceki telefon konuşmamıza istinaden, Ekte size bahsetmiş olduğum firmamız tarafından yapılan resmi açıklamamız mevcuttur. Bu doğrultuda sizlerle üretim sürecimize ait bazı detayları da paylaşmak isteriz. Sayın Şen, bebek maması üreticisi olarak bizler küçük çocuklarımıza karşı çok fazla özel sorumluluğumuz olduğunun farkındayız. Bu nedenle, HİPP’in güvenlik ve kontrol önlemleri, şu anda teknik olarak mümkün olan en yüksek standartlara uygundur. HiPP süt ve kaşık maması tozlarımız tamamen hijyenik koşullar altında üretilmektedir. İşleme, doldurma ve depolama sırasında ürünlerimizin içine yabancı madde girmesi kesinlikle mümkün değildir. En yüksek güvenlik standartlarını garanti almak için üretim sırasında, tüm hammaddelerin yanı sıra ambalaj malzemeleri, kullanılmadan önce kontrol edilir ve bu torbaların içine doldurulmadan önce bitmiş ürünün özel bir elek sisteminden geçer. Hammadde olabildiğince en kısa sürede üretim sürecine eklenir ve dış ortama kapatılır böylece böceklerle birlikte gelebilecek herhangi bir pislik ekarte edilir. Mamaların doldurma ve mühürlenme işlemleri tamamiyle otomatik bir süreç olduğundan bu aşamada yabancı bir cisim/canlı girebilmesi mümkün değildir. HiPP bebek mamalarımızın güvenliği ve yüksek kalitesi her zaman tüm faaliyetlerimizin merkezindedir. Bu yüzden ürünlerimizi güvenle kullanabilmeniz için mümkün olan her şeyi yapmaktayız. Bu durumla ilgili bizi bilgilendirdiğiniz ve geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durumdan ötürü yine de özür dileriz. Aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla. HİPP Ebevyn Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön