Toplam çözüm sayısı
..
Hilti ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yunus'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
Yeni karşılaştırma
ile

Hilti Uzayan Tamir Süreci Ve Mağduriyet

2699görüntüleme
Yunus
Yunus 06 Ağustos 2020 10:20

Hilti markasına diğer muadillerinden çok pahalı olmasına rağmen teknik servis çok hızlı tamir süresi 2 gün dendiği için satış temsilcisi tarafından dünya kadar ücret ödedik, şarjımız bozuldu merkezi aradık yaklaşık 15 gün önce bugün aldıracağız dediler bayram öncesi ler çok yoğun olduğundan ofiste adam olmamasına rağmen ofise adam bıraktık 5 gün her gün bugün kargo alacak dendi ama gelen olmadı ve 5 gün ofiste sırf onun için adam beklettim sonrasında sonunda aldılar bayramdan önce yetişmesini söyledim ödeme istediler tamir ücretini ödedim arifeden bir gün önce bugün kargoya veriyoruz dediler ve arife günü ziyaretlerimizi yapmadık bütün gün gene ofiste bekledik. Ama gelen giden olmadı bayramdan sonra ofise döndük aradık çıkmış olması lazım dediler sonra dün bir teknik servis yetkilisi aradı gümrükten malzeme çekemiyoruz ürününüzü yapamadık diyorlar hem ödeme alıyorlar. 

Hem bugün kargo yapacağız diyorlar 6 günümüz bekleyerek geçiyor ki 6 yevmiye boşuna gidiyor sonra bir de parça bekliyoruz diyorlar. Hilti'ye hiç yakıştıramadım herkese önerdiğim her grupta paylaştığım Hilti ne yazık ki bizi rezil etti.

Hilti Logo
Hilti23 Kasım 2020 11:31

Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz bizler için çok değerli. Yaşanan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu, incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda www.hilti.com.tr internet sitemiz üzerinden ve 444 45 84 no’lu Müşteri Hizmetleri hattımızdan destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, HILTI Türkiye

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile