29 Ocak 2014 #2262660

Hilti Satış Sırasında Yanlış Bilgi Verildi

Ben Hilti marka T70 kırıcı delici bir matkap aldım .Alırken bana bu matkabin delik delerken üçünün demire sıkışması anında seni çarpmaz hemen durur diye normalinden daha pahalı bir matkap sattılar. Ben de 30 yıllık esnaf inandım ve aldım. Üstelik önümde matkabı çalıştırıp ani bir sallamayla bak duruyor diye de gösterdiler. Bense matkabı aldım inşaata gittim.


Matkap sıkıştı. Carlamaya başladı. Kendini durdurması olmadı. Bana matkabı satanı aradım. Acaba bana bunu yanlış mı gönderdiniz diye. Aldığım bu seferki cevapsa elini tetikten çekersen durur değilse durmaz dediler. Ben aldandım.

Mehmet 1.069 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Nisan 2014

    aslında hilti firması bölge calışanının yanlışını anlayıp benim ürünümü bana satma tahütünde bulundukları atc t 70 hilti ile degiştirdi FAKAT BANA SATARKEN YANINDA BİR ÇANTA HEDİYE VERİLECEKTİ BUNU GEÇELİM ŞİMDİ GELEN ATC HİLTİNİN İRSALİYESİNDE SİVRİ VE KESKİ UÇ OLMASINA RAGMEN ÇANTADA ÇIKMADI BUNUDA ANTALYA BÖLGE ÇALIŞANLARI ÇIKARIP ALMIŞLARDIR FİRMA OLARAK ÇOK GÜVENLİ BİR FİRMA AMA ANTALYA ÇALIŞANLARIDA BİR O KADAR ÇAKALDIR ALIŞ VERİŞ YAPARKEN KENDİNİZİ KORUYUN

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön