25 Mart 2013

Hilal Termal Sözleşme Şartlarına Uymadı!

Hilal termal müdürlüğüne, 105 parsel A blok 1156 nolu hissemin verilmesini istedim. Bana 1 günlük kiraya verildiğini onunda 80 tl ye verildiği söylendi. Ayrıca sunumda çekilişte çıkan günlerimizi değiştirebileceğimiz söylendiği halde bu konuda da hiç yardımcı olunmadı .

Sunumda ve sözleşmedeki sözlere ve şartlara uyulmadı kiradan asıl hakkımı istiyorum 10 günlük tatili 1 gün olarak ödediler olmazsa gereken mercilere başvuracağım.

Seyit 796 Okunma

Cevaplar

  • Hilal Termal-Akkuş Termal Temsilcisi13 Aralık 2013

    Arz ve taleb doğrultusunda üyelerimizin yerleri kiralana bilmektedir. Ancak üyelerimiz dönemlerinin 10 günlük olduğunu ve 10 gününde kullanabileceğini düşünmektedirler. Takdir edersinizki turizm sektörü 100 % doluluk oranıyla çalışmamaktadır ayrıca bir günlük kiralama bedeliniz olan 80 tl yıldatınızdan düşülmüştür bilgilerinize sunarız. Sözleşmenizdeki madde:9 incelendiğinde kura zabtının düzenlenmesinden sonra alıcı kendi kurasının değiştirilmesini taleb ve teklif edemez. Ancak ilk kullanımdan sonra o yılki dönemini başka bir tarihte kullanmak isteyebilir. bu durumda şirket alıcıya dönemini kiralamak isteyen başka bir alıcının yerinin farkını ödemek kaydıyla kiralamada yardımcı olacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön