Hiking 'de Telefonun Özellikleri Isınma Donma Yapmazmış

Serkan Serkan30 Nisan 22:14

... Telefonu bugün yani 30 Nisan perşembe günü saat 13:00 elime ulaştı aksam 16:30 isten geldim tlf nu incelemeye başladım 6gb RAM olan ve 2.0 ghz olan özelliğinde bir de 3900 Mah batarya artı 8 çekirdek sanki bunlar yok 6 RAM yerine 3 RAM koymuşlar 2.0 ghz olan 1.4 ghz belki az daha düşük 3900 Mah batarya sanki 2400 Mah batarya 8 çekirdek yok galiba kuruyemiş den 8 tane çekirdek alıp koymuşlar 😀 oyun oynayamazsın film izleyemezsin peki telefon ne ise yarar telefonda alt orta ekranda ısınmaya basliyor orta ekrana ısınma gelince telefonda donmalar basliyor oyun oynarsan çabuk şarj arti donmalar ısınmasına lafım yok kısın soğuk havada kombini kapat telefona sarıl o derece . Türk malı çıkarmışlar ya cin malına dandik deriz ya ay Çin malı alınmaz aslında Türk malı alınmaz. dedik ki Türk malı alıp ünlenelim ama isin ine para girince ünlenmek yerine başka şeyler  yaparlar. ben daha Türk malı mi asla almam telefonu iade edeceğim .simdi isin yok bunlarla uğraş . simdi ben bu Simtel denen firmaya hakkım helal mi . bu gibi firmalara devlet el atsın Türkiye nin adini karalamasınlar kalkacağımız yerde dibe iniyoruz. Zamanında Çin malı ucuzdu olsun dedim olan parama olsun Xiaomi Note 4 64 GB hafiza 4 GB rem 4000 Mah batarya aldım 3 yıl geçti başına gelmeyen kalmadı su an ekran kırk harita gibi. batarya bozuk şarj kablosu bantla sürekli şarjda inanır mısınız PUBG oynuyorum simdi ben buna para verdim isimi görüyor simdi bu para helal mi bana göre helal olsun diyorum. Hey Simtel Hiking çıkartınız ya çıkardığınız gibi batarsınız ins yerin dibine girin ki bir daha çıkmayınız.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Şeyda 21 Eylül 15:15  

  Beyefendi sizin amacınız bence bu değil ben telefonu kullanıyorum gayette menünün ısınma her telefon yapar elektronik olduğu için bunu da bilin isterim size kalmadı kimin batım batmayacağı umarüm siz işinizi kaybedersiniz biri dese ne dersiniz?

 • profile-icon Furkan 17 Temmuz 20:05  

  Hiking a 21 bugün elime geçti daha tam olarak kullanmadım ama umarım sizin deneyimlerinizi yaşamam kulanıdıgınız telefon hiking a21 mi?

  • 3Yorum
  Cevapları Gizle (3) arrow
  profile-icon Şeyda 21 Eylül 15:16  

  Furkan bey hiking i 4 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunum olmadı olursa da bana ulaşın vıp olarak düzletekim teşekkürler

  profile-icon Serkan 30 Ağustos 12:09  

  Aldığın tel den mmn musun merak ettim telefon aksam kapandı ekran yok senin nasıl telefon

  profile-icon Serkan 06 Ağustos 13:31  

  Evet hiking a21 128 GB hafıza görüntülü konuşma yaptığında alttan orta kısmına kadar ısınıyor şarjı günde 2 Devamlı kullansan 4 bulur 4000 Mah ya hak helal etmiyorum yrrin dibine girsinller...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler