22 Ağustos
#12460627

Hibboux.com Nevresim Yırtılıyor

Kalite taahhütlerini yerine getirmiyorlar. Aldıkları paranın hakkını vermiyorlar. Ocak ayında aldığım nevresim takımı yırtıldı iki ay geçmeden. Diğer nevresimlerle birlikte 30 derecede yıkandı ve sadece Hibboux yırtıldı. Daha sonraki aylarda da yastık kılıfı yırtılınca firmaya bunun için bir şey yapıp yapmayacakları sordum. Sizin hatanız dediler. Kendilerini kaliteli göstermeye utanmıyorlar. Annemin otuz yıllık nevresimleri duruyor. Yıkamayı mı bilmiyoruz.

Özlem Özlem 1.426 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özlem02 Eylül

    9 ay geçmiş olması durumu normal mi kılıyor? Ha keza iki ay bile olmamıştı yırtıldığında. O kadar mantıksız bir cevap vermişsiniz ki.

  • Hibboux.com Temsilcisi02 Eylül

    Merhabalar, firmamız ile görüştüğünüzde verdiğiniz bilgilerden siparişinize ulaştığımızda, siparişinizi Aralık 2018'de verdiğinizi görüntülüyoruz. Ürünü satın aldığınızdan bu yana 9 ay geçmiş bulunmakta. Siparişinize konu olan “Star” ürün firmamız stoklarında hem kumaş hem nihai ürün olarak 5 yıldır devamlı olarak bulunuyor ve sitemiz de dahil olmak üzere birçok sayfada doku, kullanım, yumuşaklık gibi konularla memnuniyet ile alakalı bir çok yorum yer alıyor. Şu zamana kadar ilgili kumaştan üretilen ürünlerin satışı 2000 adedin üzerindedir. Aynı zamanda ürün ihracata konu olmuş ürünler arasında olup yurt dışına satışı da mevcuttur. Piyasada ranforce kalitesi 42 tellere kadar düşerken bizler kumaşlarımızı 57-59 tel sıklığında dokuyoruz . Bu da kumaşların mukavemetini arttıran en önemli unsurlardandır. Ayrıca %100 pamuk içeriği ve tercih edilen pamukların kaliteli, uzun lifli oluşu da yine mukavemet ve kumaş kalitesini arttırmaktadır. Aynı zamanda bu yıkama dayanımını da arttıran en önemli unsurlardan biridir. Ürünlerimiz üretildikten sonra fabrikamızda Ar-Ge çalışmaları kapsamında yıkama, kurutma, ütü ve peeling testlerine girmektedir. Ve üretim onayı alınmadan hiçbir ürün perakendeye ulaştırılmamaktadır. Tüm bu kriterler göz önüne alındığında ve gönderdiğiniz görseller incelendiğinde ürünün kullanıcı hatasından dolayı yırtıldığı kararı ilgili birim tarafından bizlere direkt iletilmiştir. Maalesef konuyla alakalı iade talebinize bu sebeplerden dolayı olumlu dönüş yapamıyoruz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları