22 Şubat 2013 #1649192

PTT HGS Sorunu Var!

İlçe PTT den HGS mecburen aldım. Aynı hafta Boğaziçi köprüsünden sorunsuz geçtim. İki hafta sonra HGS den mesaj geldi. Benim plakalı araç; Gerede,Abant ,Kaynaşlı, Bolu, son olarakta FSM köprüsünden geçerek krediyi bitirip, son mesajda kredi yükleyin olarak pazartesine başladım. Hafta sonu aracımı hiç kullanmadım ama araç nasıl oldu ise, ha bire gezip durdu müşteri hizmetleri "araç plakası yanlış girilmiştir vs.vs" söyleyip durdu.


Çözüm;"yapabileceğimiz bir şey yok, Ptt şubeye gidin"oldu. Salı günü gittim, durumu anlattım bakıldı, konuşuldu,yanlış yada hatalı bir durum yok. eee "sistemden olabilir" denildi."hata düzeltme formu" doldurup bekleyin denildi.bekliyorum ama stres, sıkıntı içinde.

Elaaddin 326 Okunma

Cevaplar

  • Elaaddin03 Temmuz 2013

    1 ay önce,beklemekle bu işin sonuçlanmayacağını anladım. işyerimin yakınında olan şişli ptt ye gittim.durumu görevliye anlattım."şef ile görüşün "denildi.şef e durumu anlattım.bilgileri kontrol edince durum vahamatini anladı.. bir kaç kişiyle tel.konuşması yaptı.sonra Ankara ya tel. açtı durumu anlattı."hemen düzeltiyoruz,1 saat içinde hasaba geçer "denildi.pek de tatmin olmadım ama yapacak başka bir şey yok.

  • Elaaddin24 Şubat 2013

    Köprü gişelerinde problemin çözülebileceğini duydum ve boğaziçi ptt gişesine durumu anlattım ne yapmam gerektiğini sordum."yapabileceği bir şey olmadığını"ifade etti. köprüden geçmem gerektiğinden en az 30 tl daha yükleyip geçtim.hatanın düzeltilmesini hala beklerken,endişe içinde aracımım benden habersiz nerelelerden geçeceğini merakla beklemekteyim...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön