07 Mart
#11680521

10 Şubat'tan Beri HGS Etiketim Var Ama Otoban Kullanamıyorum!

2015 yılından beri Garanti Bankası kartıma tanımlı HGS etiketi kullanmaktaydım. Ocak ayı sonunda mevcut aracımı sattım ve yeni bir araç aldım mevcut olan HGS etiketinin plaka değişikliği yapılabildiği halde bana yapılamaz, dendi ve mevcut HGS iptal edildi.


Yeni araç için OGS isterim ve OGS veremiyoruz yanıtı aldım ve yeni bir HGS etiketi verildi. PTT şubesinde 20 TL olan etiket için 50 TL alındığını kartımın bir sonraki ekstresi incelediğimde fark ettim, bunun üzerine 4440333 arayarak iptal istedim iptal edemeyiz etsek de 50 TL ücret iade edilmez cevabı aldım her şey rağmen iptal ya da OGS ile değişim talebinde bulunmama rağmen 10 gün içinde arayan olmadı ve tekrar 4440333 aradım ve incelemede olduğu söylendi.


Şubat ayı sonun da aradığımda böyle bir talebim olmadığını söylediler ve yeni bir talep açıldı ve bir talep numarası verildi. 6 Mart akşamı 4440333 aradığımda ise arkadaş bana sorunu bize değil Twitter, Facebook ya da Instagram 'dan Garanti Bankası'na yazmamı söylendi.


10 Şubat'tan beri HGS etiketim var ama otoban kullanamıyorum E5 'i kullanmak zorunda kalıyorum, yeni bir HGS ya da OGS 'de alamıyorum, plaka da tanımlı gözüktüğü için...

Mustafa Mustafa 993 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları