Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hesaplibutce.com İsimli Site Mağduriyeti

profile
21 Mart
1.412

16/03/2023'te hesaplibutce.com isimli siteden 2.078,50 TL tutarında 1 adet Tefal sv8020 express Airglide buhar kazanlı ütü - 1830007550 gri ürün sipariş verdim. Parayı havale yaparak ödeme yaptım. En geç 17/03/2023'te kargo yapılacak deniyordu. Ancak geçen süre zarfında ürünüm kargo yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aramak istediğimde telefon hiçbir şekilde düşmüyor.

Sipariş iptali ve para iadesi istediğime dair mail attım. Ancak halen olumlu bir cevap alamadım. Siparişi vermeden önce e ticaretten şirketi sorguladım ve kayıtlı olduğu için güvenerek sipariş vermiştim. Ancak anladım ki bu site hiç güvenilir değil. Muhatap bulmanız imkansız. Ben mağdur oldum. Artık süreci mahkeme yoluyla hukuki olarak takip edeceğim.

Hesaplibutce.com İsimli Site Mağduriyeti
Hesaplibutce.com İsimli Site Mağduriyeti
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Sınan
27 Mart 22:36

Arkadaşlar boşuna buraya yazıp çözüm beklemeyin. Direk savcılığa şikayette bulunun. Ne kadar fazla şikayet olursa o kadar adli işlem yapılır. Ben savcılığa verdim. Mağdur olan arkadaşlar da bir an önce verin. Araştırdım tamamen yanıltıcı bir site. Daha önceden de iki siteleri bu sebepten kapatılmış. Başka insanlar üzerinden hesap açıyorlar.

Benzer Şikayetler

Hesaplibutce.com Tarafından Mağdur Edildim.

profile
11 Nisan
154

Ben de burada yazanlar gibi mağdur edildim. Klima siparişi verdim aylar geçti hala siparişim teslim edilmedi muhatap bulamıyorum. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Hesaplibutce.com sitesi kapandığı için bilgilerini bulamıyorum. Eğer bilgileri ( şirket yeri, adresi telefon numarası) elinde olan ...

3 Destek
3 Yorum

Hesaplibutce.com Hesaplı Bütçe Sitesi Siparişimi Getirmiyor

profile
07 Nisan
292

Hesaplı bütçe sitesinden 17/03/2023 tarihinde kulaklık sipariş verdim. EFT ile 234 TL yolladım. Dekontunu da firma ile paylaştım. Hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradım açan yok. Bu sitenin kapatılmasını ve paramın iadesini istiyorum. Hakkımı helal etmiyorum.

3 Destek
2 Yorum
1

Hesaplibutce.com Ürün Gönderimi Yapılmadı, Para İade Edilmedi.

profile
29 Mart
887

Aynı gün kargo ibaresine rağmen Ürün gönderimi yapılmadı, para iadesi yapılmadı, iletişim kanallarını kapattı, Kanaatimce hesaplibutce.com sitesi sahibi a. E. M İle Banka Hesap Tahsilat sorumluları b. D. Ve ö. Ö. Hakkında Cumhuriyet Savcılığına d. CLK şikayetiyle hesaplarına tedbir-bloke konulmasını...

7 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Acaba

Kapanmış siteleri 2 kişide şikayeti kaldırmış inanmıyorum ürünün ulaştığına

Erhan

Site açık şu an. Nasıl yakalanmadan devam ediyorlar akıl alır gibi değil.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz