21 Mayıs 2013

Herry İkinci Ürün %50 İndirimli Değilmiş!

Herry Zonguldak mağazasından eşime elbise aldık 149 tl ikinci ürün de %50 indirim var dediler bir tane 119 tl tuniki 59,5 tl ye aldık zannettik. (fiyatta zaten 208,5 tl yapıyordu) Eşim elbiseyi sonradan değiştirmek istediğinde biz 169 tl lik bir elbise için 54 tl fark ödedik.


Meğer indirim söylendiği gibi sadece ikinci üründe değilmiş. Ve değiştirme yaptığınız üründen de bir kuruş indirim yapmıyorlar. Bu bir yanıltmacadan başka birşey değildir. 34 tl fazladan ödedik.

Türker 189 Okunma

Cevaplar

  • Türker05 Haziran 2013

    O zaman satarken ikinci ürün yarı fiyatına demeyeceksiniz. Faturada bu şekilde yer alacağını belirteceksiniz. Zaten sorun yanıltıcı bilgi verilmesinde. Ben ödemeyi ikinci ürünü yarı fiyatına alıyorum diye yapıyorum. Sonra sürpriz başka uygulama çıkıyor işin içinden. Birde şu var madem böyle bir uygulama var o zaman ilk aldığım üründe yüzde kaç indirim yaptıysanız değiştirdiğim üründe de buna yakın bir indirim yapılması gerekmez mi? Mantık bunu söylüyor. Siz beni bir kere kandırdınız ama bu bir daha olmayacak 1 müşteri kaybettiniz (hatta 3 müşteri 1 eş ve 2 kız)

  • Herry Temsilcisi05 Haziran 2013

    Merhaba, Ürünlerin tutarları faturanızda yer almaktadır. Ve fatura tutarınız üzerinden değişim yapılır. Ödediğiniz rakam kadar alacaklı olursunuz. Probleminizin devam etmesi halinde müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. HERRY

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön