26 Mart 2013

Herry Tüketiciyi Yanıltıyor!

Profilo herry mağazasından almış olduğumuz mont potluk yaptığından cevahir herry mağazasına 7. Günde iade talebimi ileterek bıraktım.mağaza çalışanları da bizzat ürüne bakarak sorunu onayladılar ürünü incelemeye gönderdiler.

Ancak,iade ve değişimin mümkün olmadığnı 44 gün sonra bildirdiler yetkili birçok kişi ile laubalice yapılmış birçok konuşmaya maruz kaldım ve nereye başvurursanız başvurun ne değişim ne de iade yapamayız dediler.

Acaba bu firma, ayıplı bir ürünü yüzünden mağdur olan müşterisini koruyamayacak kadar küçük olduğundan mı; yoksa ülkemizde tüketici haklarının çok da önemsenmediğini bildiğinden mi kendinde bu gücü bulabiliyor. Herry' i kınıyorum. Tükoder' in mağduriyetime çözüm getireceğine inanıyorum.

Seher 134 Okunma

Cevaplar

  • Seher 16 Nisan 2013

    yardımcı olmadığınız için teşekkür edemiyorum....

  • Seher 04 Nisan 2013

    ben 7 gün içinde yaptığım iade talebimin neden kabul edilmediğinin yanıtını, tükoder e iletmek üzere hemen istiyorum.. ayrıca montta hata olduğu, mağazanızca doldurulmuş olan fişte gayet açık yazmakta.. konu tarafımca tükodere iletilmiştir..

  • Herry Temsilcisi04 Nisan 2013

    Merhaba, Ürün şikayetiniz ilgili birimlerce incelenmiş olup üretimden kaynaklı bir hataya rastlanmamıştır. Probleminizin devam etmesi halinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Herry Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön