02 Mayıs 2013

Hero Baby Küflü,Çürümüş, Kırık Dökük Mama!

Eşim Se** M*** 10/04/2013 saat 17:30'da 7.95 tl ödeyerek Hero Baby Metalik Kutulu ürünü Küçükyalı Migros firmasından satın almıştır. Eve döndükten sonra ben paketleri yerleştirirken resimlerde görünen görüntüye tanık olduk. Koku ve görüntü olarak kötü ötesi görünen bu durum karşısında hemen ilgili hattı aradık açan olmadı,eski çalıştığım kurum olduğu için yönetici arkadaşlarıma durumu ilettim onlarda size dönecekler dedi. Fakat olaydan sonra bizleri Ülker firmasından arayan soran olmadı. Olay bir dağıtım yada üretim sorunu olabilir fakat ne olursa olsun tüketici olarak böyle bir görüntü karşısında insan şaşırıyor.

Fatih 2.387 Okunma

Cevaplar

  • Fatih27 Haziran 2013

    Ne işlem yapmışlar? beni aradılar benden resimleri istediler ve sonrasında sizi arayacağız dediler..ardından beni aramışlar ulaşamamışlar sonrasında eşimi evden arayarak eşinize ulaşmıyoruz demişler..fakat sonuç olarak bu olayla ilgili tarafıma bir sonuç bilgisi ulaşmamıştır.Ülker gibi büyük bir firmanın bu noktada irtibata geçtik ve gerekli işlemleri yaptık gibi bir yalana başvurması hoş değil.Gerekli işlemlerden kasıtları nelerdir?beni aradıkları sadece benden olayın resimlerini istediler bende resimleri mail ile kendilerine attım ve aynı resimlerin bu sitede zaten olduğunu belirttim.Bana telefon ile ulaşamadılarsa mail ile ulaşabilirlerdi...Ben anlamakta güçlük çekiyorum.Ürün rezil bir durumdaydı ona bir açıklama yapabilirler ama şu verdikleri cevap daha rezil bir durum ortaya çıkartıyor..saygılarımla..

  • Hero Baby Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın ilgili, Tüketicimiz ile irtibata geçtik ve gerekli işlemleri yaptık. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön