22 Mart 2013

Herevelazim.com.tr Dshopping.com.tr İzinsiz Mail Gönderiyor!

Dshopping.com.tr ve Doğan Holding'in hiçbir sitesine üye olmadığım halde izinsiz mail gönderimi yapılıyor. Mail adresimi nereden aldıklarını ve neden spam mail gönderdiklerini açıklamalarını bekliyorum.

Sercan 295 Okunma

Cevaplar

  • Sercan 26 Mart 2013

    sikayetvar. com üzerinden, "Dshopping. com. tr ve Doğan Holding'in hiçbir sitesine üye olmadığım halde izinsiz mail gönderimi yapılıyor" şeklinde daha önce şikayet oluşturmama ve adresimi sildiklerini bildirmelerine rağmen hala mail göndererek rahatsız etmeye devam ediyorlar. Ülkemizde koca holdingler spam mail göndererek reklam yapıyor ve gelir sağlıyorsa, küçük işletmelerin vay haline.

  • Sercan 22 Mart 2013

    Müşteriniz değilim, müşteriniz olsam zaten bana mail gönderdiğiniz için şikayette bulunmam. Doğan Holding bir firma hiçbir şekilde müşterisi olmayan ve mail adresini bırakmayan kişilerin mail adreslerini toparlayarak spam reklam göndermeye tenezzül ediyorsa küçük işletmeler ne yapsın?

  • Dshopping Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Müşteri temsilcimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonucunda,mail adresiniz pasifleştirilmiş ve tarafınıza mail gönderimi sağlanmayacağı konusunda bilgi aktarılmıştır. Bilgilerinize Sunarız. Saygılarımızla HER EVE LAZIM MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0212 464 64 64

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön