Toplam çözüm sayısı
..

Herbalife Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 70.759

Herbalife
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

412 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 260395görüntüleme
 • 30 Mart 2018 11:09

Herbalife'ın Ürünlerinin Arkasında Durmaması

1 ay önce Herbalife bağlı bir danışman tarafından shake çay ve thermo ürünleri satın alarak kullanmaya başladım ve 20 gün sonra bu ürünlerden hiçbir şekilde artı veya eksi olarak bir fayda görmedim. Danışman ve genel merkez ile irtibata geçerek ürünlerin üstünde yazan 30 gün hiçbir koşulsuz iade hak...

profile
 • 232920görüntüleme
 • 05 Ocak 2019 21:39

Herbalife Kilo Vermem Gereken Yerde Kilo Aldım!

1 haftadır Herbalife'nin Shake çay ve thermosunu kullanıyorum. Kilo vermek amacıyla ile aldım fakat 66 kilo ile başladığım bu serüvende 1 haftada tam 5 kilo aldım! (Şaka gibi) Hayatımda 70'li kiloları görmeyen ben su an 71 kiloyum. Verdiğim paraya mı yanayım aldığım 5 kiloya mı? Harçlıklarımı birikt...

 • profile
1 Destekçi
  4 Yorum
profile
 • 226958görüntüleme
 • 05 Şubat 2018 13:34

Herbalife Paramı İade Etmiyorlar

Sivas'tan H** Y**dan 1 adet shake ve 100 gram çay aldım onları kullandım ama faydası olmadı. 24. günde aradım iade hakkım var iademi istiyorum dedim H** hanım beni tam 8 gün boyunca oyaladı sponsorumla konuşmam gerek diye. Aradım açmadı sonra dönüş yaptı 2 gün önce tamam deyip kabul etti bugün de gi...

profile
 • 226656görüntüleme
 • 11 Mart 2018 19:53

Herbalife Kilo Aldım

Ben 2 aydır Herbalife kullanıyorum ve 62 kilo ile başladım ve vermek istiyorum ama değerlerimde 2 aydır bir değişiklik yok neden öyle acaba, hatta artış var.

profile
 • 216850görüntüleme
 • 22 Şubat 2019 18:58

Herbalife Ürünleri Doğal Değil!

7 ay önce bir aylık Shake ve çay aldım. Ayda sadece 15 gün kullanmama rağmen bütün vücut düzenim altüst oldu. Regl düzenim bir anda bozulduğu için doktora gittiğimde kullandığım Shake' e ve çaya bağlandı sonuç. Ürünü çöpe attım paramı da alamadım zaten. 7 aydır kendime yeni yeni geliyorum.

profile
 • 216190görüntüleme
 • 09 Mart 2019 02:12

Herbalife Ürün İade Sorunu!

Herbalife ürünlerini kullanmaktaydım, yalnız mide bulantısı ve ağrı şikayetim oldu, danışmanıma söyledim Aloe Vera'yı 6 kapak içmemi söyledi ve beni yalancı durumuna soktu. Artık ürünleri kullanmak istemiyorum, iade istiyorum, 350 TL ödedim 2 Shake 1 Aloe Vera ve çay lütfen bir an önce iade alın.

profile
 • 214982görüntüleme
 • 28 Şubat 2018 21:04

Herbalife İade Almıyorlar

1 ay önce Herbalife shake aldım ama bir etkisini göremedik. Ürünü aldığımız kişiye iade etmek istediğimizi söyledik. Kimseye zorla satmadım gibi cevap aldık. Ürünü satarken çok iyiler, sattıktan sonra mallarının arkasında durmuyorlar.

profile
Gizem'in Teşekkür Mesajı
 • 03 Nisan 2018 18:08
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Gizem Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 206702görüntüleme
 • 21 Şubat 2019 12:02

Herbalife İse Yaramıyor!

Dün bana binbir tatlı dille satılan ama hiçbir işe yaramayan ürünü iade etmek istiyorum ama geri almıyorlar. Shake ve çay. Bana yardımcı olun ne olur param ziyan oldu kullanmıyorum çöpe atacağım hatta her yerde kötüleyeceğim geri almazsanız. m. k... Bunu geri al benden

profile
 • 206159görüntüleme
 • 24 Şubat 2018 22:33

Herbalife Şikayeti Para İadesi Yapılmadı

3 gün kullandığım Herbalife Shake ürünü tansiyon yüksekliği yaptı,19-17-16 tansiyonla 3 gün yattım danışmanı aradım doktora gittim kullanma dedi, dedim 90₺ olan ürünü ben size indirim yaptım ürünü 70₺ sayar 30₺'de kargo düşerim 40₺ para iadesi yaparım dedi.Müşteri hizmetlerinden de şikayet oluşturma...

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
 • 201904görüntüleme
 • 05 Nisan 2018 14:39

Herbalife Kilo Vermek Yerine Aldım!

Kesinlikle inanamıyorum size. Danışmanın tüm dediklerini saati saatine yaptım değil kilo vermek kilo aldım. Ürünleri alalı daha 1 hafta oldu tam 1 kilo almışım verdiğim paramı geri almak istiyorum çok ama çok kızgınım size.

profile
 • 201233görüntüleme
 • 26 Şubat 2018 20:29
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Herbalife Para İadesi

Herbalife'den ilk paketi aldım 115 TL'ye mal olan pakete 70, 80 lira teklif geliyor şaka gibi, iade ettim iade formunu gönderdim neymiş faks çekilecekmiş. Siz devlet dairesi misiniz? Elinize gönderdik belgeleri daha ne istiyorsunuz? Kötü ürünlere bir dünya para istiyorlar, neymiş üyeleri 5 bin lira ...

profile
 • 200461görüntüleme
 • 18 Nisan 2018 16:09

Herbalife Yanlış Bilgi Aktarımı!

Herbalife distribütörlüğü yapan bir kişiden geçen hafta 2 shake 1 konsantre çay ve bir thermo tablet satın aldım. Benimle ilgilenen kişiden gayet memnunum. Bugün beni bir WhatsApp grubuna ekledi, oradaki bir kişi 6 yıldır Herbalife sattığını, 10 yaşından beri sporculuk yaptığını söylüyor, Herbalife'...

profile
Yasemin'in Teşekkür Mesajı
 • 24 Mart 2019 22:48
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Firmadan geri dönüş yapıldı ve ürünlerin sahte olmadığı yönünde bilgilendirildim. Bu benim için çok önemliydi. Teşekkürler herbalife😊”

Yasemin Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 195381görüntüleme
 • 08 Mart 2018 12:16
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Hatice Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 191023görüntüleme
 • 08 Haziran 2019 02:13
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Herbalife Zayıflamak Yerine Kilo Aldım!

Ben bu ürünlerin mamasını, çayını ve aleoverasını yağ kırıcı fakat ben mi yanlış kullanıyorum anlamadım zayıflamak yerine kilo aldım. Vücudumda kas oluşmaya başladı fakat yağ kütlesi yerinde duruyor. Bu ürünleri yaklaşık olarak 1,5 aydır kullanıyorum sonuçtan memnun kalmadım.

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Herbalife
ile
Gano Excel
Herbalife
ile
Oriflame

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

subscribe Herbalife, 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.

Herbalife

Herbalife Hakkında

Yalnızca bir gıda takviyesi olmaktan ziyade uzun vadeli bir sağlıklı yaşam teşviki olan Herbalife, kilo kontrolü sağlamasının yanı sıra dengeli ve düzenli beslenme alışkanlığı aşılamayı amaçlayan takviye beslenme ürünleri ile karşımıza çıkıyor. Doğru beslenme alışkanlıklarını özendirmeye yönelik ürettiği ürünler ile kurulduğundan beri popülerliğini koruyan marka, pek çok farklı beslenme ihtiyacına hitap eden ürünleri ile beğeni topluyor. Herbalife, ilk olarak 1980 yılında Kanada’da Mark Hughes tarafından kurulur. İlk şubesini 1982 yılında açan marka, kısa bir süre içerisinde uluslararası bir şirket konumuna gelerek pek çok farklı ülkede mağaza açarak faaliyetlerini genişleterek sürdürür. 1986 yılında halka arz edilen Herbalife, günümüze kadar süregelen süreçte pek çok farklı ürün geliştirerek gıda takviyeleri sektörünün en iyi bilinen markaları arasında kendine yer edinir. Türkiye’de ise Herbalife 1998 yılında faaliyetlerine başlar. Herbalife Türkiye, başta Herbalife markasının en çok tercih edilen ürünleri olmak üzere firmanın neredeyse ürün yelpazesinin tamamını tüketiciler ile buluşturarak Türk piyasasında da kendine sağlam bir konum elde eder.

Herbalife Nedir, Ürünleri Nelerdir?

Temelde gıda takviyesi çeşitlerinden oluşan Herbalife ürünlerini kilo yönetimi ürünleri, aktif yaşam ürünleri, takviye edici gıdalar, sağlıklı atıştırmalıklar, spor içecekleri ve kişisel bakım ürünleri olarak kategorize etmek mümkün. Herbalife ile zayıflama, özellikle ülkemizde pek çok kesim tarafından başvurulan bir yöntem. Öğün yerine geçen besleyici Herbalife shake’ler, temel besin bileşenleri ve proteinden oluştuğu için kilo kontrolü konusunda oldukça etkilidir. İdeal kilosunu kontrol altına almak isteyen Herbalife kullanıcıları, gün içerisinde tercih ettiği bir öğün yerine Herbalife shake tüketerek besleyici bir yemek saati geçirebilir. Herbalife yorumlarını incelediğiniz zaman düzenli kullanımda efektif sonuçlara ulaşıldığını tespit etmeniz mümkün oluyor. Herbalife ürünleri arasında popüler olan bir diğer lezzet de Herbalife’ın atıştırmalık protein barı oluyor. Yüksek protein içeriğine sahip bu bar, doyurucu özelliği sayesinde özellikle düzenli spor yapan kişilerin ve profesyonel sporcuların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir ara öğün. Her bir Herbalife protein barında özellikle B6 ve B12 vitaminleri takviyesi bulunmaktadır. Limon, vanilya ve çikolata gibi farklı aroma seçenekleri bulunan bu protein bar sayesinde sağlıklı ve düşük kalorili bir atıştırmalık temin etmek mümkün oluyor. Herbalife kullananların tercih ettiği aktif yaşam ürünlerinin başında Formül 1 Sport isimli, aminoasit içerikli spor gıdası bulunuyor. Özellikle yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde vücudun protein dengesini korumak amacıyla tüketilen bu sporcu takviyesi, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermediği gibi bol miktarda kalsiyum ve demir barındırır.

Herbalife ile Sağlıklı, Dinç ve Zinde Yaşam

Birbirinden faydalı ve lezzetli ürün seçenekleri ile sağlıklı yaşam alışkanlıklarınıza destek sağlayan Herbalife ürünleri, zayıflamadan kilo alımına, kas geliştirmeden vitamin takviyesine fiziksel gelişiminiz için ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok tamamlayıcı gıdayı bünyesinde barındırır. Sizin için doğru Herbalife ürününü seçerek sizin de daha sağlıklı, daha fit ve daha zinde bir yaşama merhaba demeniz mümkün. Marka ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve ürünlerini incelemek için resmi web sitesini ziyaret edebilir, merak ettiğiniz konular ile ilgili sorularınıza cevap bulmak için sitemizdeki Herbalife kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Herbalife ürünleri nelerdir?

Herbalife ürünlerinden bazıları; protein bar, hazır çorba gibi yiyecekler, bitkisel konsantre çaylar, aktif yaşam ürünleri, takviye edici gıdalar, kişisel bakım ürünleri ve besleyici shake ürünleridir.

Herbalife ürün iadesi nasıl yapılır?

Herbalife markalı bir üründen memnun kalmadığınız veya istediğiniz sonucu elde edemediğiniz takdirde 30 gün içerisinde kalan ürünü/ürünleri kutusu ile birlikte Herbalife adresine geri göndererek iade işlemi yapabilirsiniz.

Herbalife kargo takibi nasıl yapılır?

Herbalife; Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktadır. Siparişlerim>Sipariş Detayı sayfasından kargo takip numaranızı öğrenerek ürününüzün gönderildiği kargo firmasının web sitesi üzerinden kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Herbalife ürünlerini kimler kullanabilir?

Herbalife ürünleri sağlıklı yemek yiyebilen herkes tarafından kolay bir şekilde kullanılabilir. Gençler, yaşlılar, yetişkinler, hamile olan bayanlar, çocuklar kısacası her yaştan ve cinsiyetten insan Herbalife ürünlerini kullanabilir.

Herbalife ürünlerin yan etkisi var mı?

Herbalife ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu ürünleri kullanırken herhangi bir komplikasyon gelişmez. Yan etki konusuyla ilgili daha fazla fikir almak için buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinden kullanıcı yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz.