Herbalife Ürünlerinde Tutar Fiyatlar Güven Kaybettiriyor

Murat Murat08 Temmuz 2019 09:52

Herbalife ürünleri internet sitelerinde çok farklı fiyatlara satılıyor bu durum canımı çok sıkıyor. Eğer bu ürünler bire bir Herbalife'ın ise neden farklı fiyata satılmasına izin veriliyor? Eğer bu ürünler sahte falansa neden toplattırılmıyor ki, bu siteler de zaten belli ve tüm bilgileri mevcut. Bir an önce Herbalife 'ın buna bir çözüm bulması gerekiyor. Güven duygusu önemli çünkü.

 • - Görüntüleme
 • 4Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ziyaretçi 13 Kasım 2019 12:19  

  Fiyat konusu serbest piyasa ekonomisinin getirmiş olduğu bir dez avantaj. İnsanlar herhangi bir ürünü zararıda dahi satabilmekte ve kanunen buna kimsenin itiraz etme hakkı yok. Alışveriş siteleri üzerinden çok düşük fiyata satıyorlar doğrudur. Ancak bu sitelerde alıcı ve satıcının birerbir görümesi söz konusu değil. Çünkü siteler ödediğiniz ürün üzerinden %15'e vara komisyonlar almakta. Siz satıcı ile konuşamadığınız için ürünlerin nasıl kullanacağını bilemiyor ve yanlış kullanım sonucu yanlış sonuçlar alabiliyorsunuz. O yüzden bu tür ürünleri internette alırken satıcı ile birebir görüşebileceğiniz kişilerden almanız daha sağlıklı olacaktır. Ercan Kuru 0.531.612 0579

 • profile-icon İşılay 01 Ağustos 2019 12:10  

  Ürünle ilgili sayfayı alıp, sizinle ilgilenen koçunuz firmaya mail attığı zaman uyarı yapılıyor kaldırılması için eğer kaldırmazsa sayfa kapatma hatta üye iptaline kadar gidiyor.

 • profile-icon Tc Soylu 24 Temmuz 2019 13:29  

  Merhaba bende internet sitelerinde satılmasına karşıyım ürünler ile alakadar bir şikayetim yok fakat fiyat aralığı şüphede bırakıyor. Satış danışmanları arkadaşlarda bu konuda sıkıntı yaşıyor.

 • profile-icon Didem 21 Temmuz 2019 19:25  

  Herbalife bu konuda ayrıcalıklı müşteri sistemi geliştirdi murat bey. Kendini yüzde otuzbeşe varan indirimlerle ürünleirnizi direk Herbalife adresinden aldığınızda gem yüzde yüz iade halkını tanımlanıyor hem de indrimli alabiliyorsunuz. 5493903424 yardımcı olmak isterim düşünürseniz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular