sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Herbalife Moral Bozan Koç!

Deniz Deniz17 Eylül 2018 10:54

Herbalife Distribütörü A** Ö*** ile zayıflamaya başladım fakat ilgi ve alakasından hiç memnun kalmadım. Aşırı hızlı ve şartlı konuşan bir insan. Üye olurken bana şartlar sundu ve eğer yapacaksam kendim ilgileneyim yoksa kendileri baksın ve parayı onlar kazansınmış. İnsanlar denemeden başarılı olup, olamayacağını bilemez. En son golü de şu oldu:

Ben arkadaşımı kendilerine götürdüm ve ürünleri kendileri sattı, ben üye olduğum halde ve beni arkadaşımı kötü etkilemek ile suçladı. Elimde mesajlar duruyor. Bence böyle insanlara eğitimi daha fazla verilmeli ve anlaması sağlanmalı.

Kilo vermek moral işi ve bana aynı gün içinde 5 kere kilo almışsın dedi çünkü yazışmaları okumuyor. Ben aynı kilodaydım.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nihan 09 Nisan 2019 07:09  

    Merhaba ; öncelikle Koç gerçekten çok önemli yaklaşık 8 aydır falan kullanıyorum ve 89-90 kg ile başladım şu an 70 kg en başta beyinde bitirilen kg yönetimi beden farklılığı göstrerek kendini belli eder mücadelenden şaşma kullanmazsan kg alırsın 3 ay bıraktım ama almadım yardımcı olmamı sıtersen mesaj yolu ile ulaşabilirsin

  • profile-icon Metin 18 Ocak 2019 23:30  

    Merhabalar; 05074595389 dan iletişime geçerseniz size yardımcı olabiliriz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler