Herbalife Danışmanlık Yanlış Yönlendirdi!

Türkan Türkan05 Şubat 2019 13:51

Bir arkadaşım vasıtası ile Herbalife ürünlerini kilo vermek amacı ile kullanmaya başladım. Bu süreçte bana danışmanlık yapacak olan kişi M. Y. ile telefon üzerinden görüşmeye başladık. Çayın kullanımı için ben ölçü istemekte direnince bana video çekip gönderdi. Bu video da bir çay bardağı içerisine yaklaşık 1-1,5 tatlı kaşığı çayı ölçü kullanmadan doğrudan kutudan dökerek koydu. Tabi ki bende bildiğini düşünüp ona güvenerek bu şekilde hazırladım çayı ancak içemedim mide bulantısı ve kusma yapmaya başladı. Sonra bunda bir iş olduğunu düşünüp araştırdım, Herbalife sitesinden 370 ml suya yarım çay kaşığı koyulması gerektiğini öğrendim. Bu kişiler bu konu ile ilgili eğitim aldıklarını iddia ediyorlar ama nasıl böyle insan sağlığını ve psikolojisini etkileyebilecek hatalar yapabiliyorlar. Çok soru sormamdan da rahatsız oldu bu kişi ki 1. Gün daha öğünlerimi konuşmam ve çay için ölçek istemem bence benim en doğal hakkım. Bir de üstüne bana ezbere bilimsel açıklamalar yapmaya çalışıyor, babasının profesör olduğunu ve bu ürünleri kendi laboratuvarında incelediğini iddia ediyor. Ürünün iyi olması bir yana bu insanlarla karşılaşmamak için kullanmamayı bile düşünmeye başladım.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 25 Mart 2019 12:08  

    Herbalife ürünleri kilo verme ürünü değildir ürünlerimiz sağlıklı beslenme ürünüdür ürünler ile sağlıklı beslenerek fazla kilolardan kurtulabilirsiniz bu süreçte ürünler sayesinde sağlıklı beslenmeyide öğrenmiş oluyoruz. . Ürünlerimizi yemek yiyebilen herkes kullanabilir bebek emziren anneler 🤱 dahil gönül rahatlığıyla kullanabilir sağlığa zararı ya da yan etkisi yoktur. . 💃kendinize bir şans verin.! 💃 . Yaşadığınız her türlü problem veya ürün hakkında destek için 0 530 545 0841 numaralı numaraya WhatsApp'tan yazabilirsiniz.

  • profile-icon Ömer 11 Mart 2019 12:02  

    Öncelikle merhaba türkan Hanım. Herbalife bağımsız üyeler ile yapılmaktadır yani ev hanımlarından tutunda iş adamlarına kadar herkes bu işi yapmaktadır. Üründen veya satıcıdan memnun kalmadıysanız ürünleri iade etme hakkınız vardır. Ürünlerin bir çoğunu bitirmiş olsanız dahi şirketimiz bu konuda çok ciddi bir şekilde üstünde durmaktadır saygılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler