16 Eylül 2013

Heramis Termal Personeli Satış Yapamayınca Üslubunu Değiştiriyor!

Heramis Termal , 15. 09. 2013 Cumartesi günü bizi davet etti . Yanımıza gelen kişi puan alacağım gelirseniz hemde orada akşam yemeği verilecek yersiniz dedi. Aradan bir saat geçti sürekli arıyorlar ,benim iki çocuğum var onları kırmadım , eşimi de ikna ettim . Gittiğimde ne göreyim ne yemek var ,ne bir şey. Biraz gezdikten sonra büro gibi yere geldik. Bir daha da kalkamadık . Tam 3 saat resmen yalvardılar.

Bebeğim var ağlıyor gitmek istiyorum diyorum , sürekli ben puan alacağım beni dinleyin diyor, çok korktum. Hemen arabaya koştum, eşim yalnız kaldı içeride bir saat. En sonunda eşimde çıktı . Orada çalışan biri eşime alamayacağını söyleyince , resmen hakaret etmiş kalmış. Buna bir önlem alın.

Gülsüm 3.905 Okunma

Cevaplar

  • Heramis Termal Temsilcisi18 Eylül 2013

    Heramis Termal Tatil Köyü satış ve pazarlamasında çözüm ortağı olarak bizlerle birlikte satış pazarlama faaliyeti gösteren satış acentaları bulunmaktadır. Konuyla ilgili olarak gerekli acenta ve acenta personeli uyarılmış olup tekrarının yaşanmaması için gerekli önlemler alınmıştır.Bilginize Güzel Günler Dileğiyle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön