28 Ağustos 2013

Heramis Termal Açılış Diye Tanıtıma Götürüyor!

Biz 14 Ağustos 2013 tarihinde Sarımsaklı plajında bir öğrenci tarafından broşür verildi . Heramış Termal Tesisin açılışına davet edildik . Orada çocuklarımız için mini club ve bizim akşam yemeğini yiyebileceğimizi tesiste faaliyetlerden faydalanabileceğimizi söylediler. Biz kendi aracımızla gideceğimizi söyledik ,başka bir aile ile iki ayrı araba ile gittik.

Yol 40 dakika değil yaklaşık bir buçuk saat sürdü. Oraya yorgun bir şekilde geldiğimizde büyük hayal kırıklığına uğradık. Tesis değil bir satış bürosu ofisini gördük. Bir bina vardı sanki ortalıkta çevre düzenlemesi çok kötü , proje demek için 1000 şahit gerek. Tam anlamı ile yanlış vaadler ile insanları yanıltmak.

Muharrem 3.258 Okunma

Cevaplar

  • Heramis Termal Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Merhabalar; Öncelikle daha kaliteli ve iyi bir hizmet sunabilmek adına sizlerden gelen tüm eleştiri ve şikayetler yönetimimizin gündemine alınmaktadır. Bunun yanında Heramis Termal Tatil Köyü satış ve pazarlamasında çözüm ortağı olarak bizlerle birlikte satış pazarlama faaliyeti gösteren satış acentaları bulunmaktadır. Bizler yatırımcı firma olarak tanıtım ve satış faaliyetleri konusunda her ne kadar azami dikkat ve özeni göstermiş olsakta maalesef sizlerinde belirttiği üzere bu konuyla ilgili bazı münferit sıkıntılar yaşanabilmekte.Konunun tekrarının yaşanmaması ile ilgili olarak gerekli acentalar uyarılacaktır. Güzel Günler Dileğiyle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön