24 Eylül 2013

Her Şey Dahil Vodafone Pasaport!

“Herşey Dahil Vodafone Pasaport” üyesiyim. Mart 2013 de 3 gün kullandım ve herhangi bir problem yaşamadım. 15.09.2013 tarihinde tekrar yurtdışına çıktım. Çıkmadan önce 14.09.2013’ de iletişim merkezini arayarak teyit ettirdim. İlk gün interneti kullanamadım ve iletişim merkezini aradım. Bana bir güncelleme mesajı attılar ve internetini de kullanmaya başladım. Bugün bir
mesajla şok oldum ve 1.260 TL ara ödeme çıkmış. 2 kere görüşme yaptım.

Tekrar tekrar tarifeyi teyit ettirdim ve bir problem görünmüyor. Fakat ara ödemenin nedenini bana kimse anlatamadım. Bir de üzerine borcunuz var yatırmayı unutmayın diye bir telefon geldi. ACİL konu hakkında iptal istiyorum.

Nahit 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,ücretlendirme şikayetiniz 28/09/2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve kullanımlarınıza bağlı olarak ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nahit28 Eylül 2013

    Firma problemi çözmedi ki değerlendirmeyi sağlıklı yapalım. Fakat halen değerlendiremediği için bile çok kızgınım. Benden para isterken 2 gün mühlet verip tehdit ediyor. Sorunu çözmesi gerekirken de kulağının üstüne yatıyor. Yazık...

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön