16 Nisan 2015

Her 25 TL'lik Alışverişe 1 Migros İyi Tarım Çiftliği Minyatür Oyuncağı Hediye!

Çocukları sevindirmeye çalışıyorsunuz ancak 6 gündür, 2 günde bir mağazanıza gidiyorum ve oyuncak hediye setlerinden almaya çalışıyorum, çocuklar evde üzülüyorlar baba niye getirmedin diyorlar. Mağaza her gidişimde beni ve çocukları henüz gelmedi diye geri çeviriyorlar.
Madem çocuklara yönelik bir kampanya yapıyorsunuz hem de oyuncak hediye diye, onlara daha hassas davranmalısınız.
Kampanyanız pek başarılı bulmuyorum, üstelik çözüm de üretemiyor mağazalar, başka 2 mağazanıza gittim, oradan da geri çevirdiler, alışverişinizi oradan yapmışsınız biz veremeyiz diyorlar.
Lütfen sizden ricam bu hususa acil bir çözüm bulmanız ve oyuncakları çocuklara ulaştırmanız.

Serhat 450 Okunma

Cevaplar

  • Serhat22 Şubat 2016

    Kusura bakmayın, ben şikayetlerimi bu site aracılığı ile bildiriyorum. İlgilenmek istiyorsanız, soruna çözüm ile bana bu siteden yazılı veya telefonla ulaşabilirsiniz. Başka şirketlerde telefon açaraz çözüm getiriyor.

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

  • Serhat20 Nisan 2015

    Bu arada hafta sonunda çocuklar oyuncaklarına kavuştular. Migrostan herhangi bir özür veya cevap yok. Umarım gelecek zamanda çocuklara bir şey düzenlerken, 3 kere fazla düşünürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön