Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Hepsiburada Kampanyalarını Süresi Dolmadan İptal Ediyor

profile
31 Mayıs
425
İlker'in Teşekkür Mesajı
“250₺lik hediye çeki tanımladılar. Hatalarını kabul edip düzeltmeye çalıştılar. Her ne kadar mağdur olsam da zararın neresinden dönsek kârdır. İletişime geçen müşteri temsilcisi Elif hanıma teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim.”

Hepsiburada.com sitesinden monitör satın alacaktım. 10.000₺ üzeri alışverişlere 500₺ indirim kuponu 31.05.2023 tarihi 23.59 saatine kadar hesabıma tanımlanmıştı. Ancak gün içerisinde satın almak istediğimde kupon hesabımda tanımlı değildi. Geri dönüş yapmalarını bekliyorum. Aksi takdirde günün sonunda Hepsiburada ®.com hesabımı sileceğim ve bir daha da asla alışveriş yapmayacağım. Gerekirse daha fazla ödeme yapar başka yerden alırım. Benim gibi mağdur olan binlerce insan var bu sitede.

HepsiPay Logo
31 Mayıs 12:50
İlker
06 Haziran 15:25

İlgi çözüm vs yok. Hesabı sildim. Bir daha asla Hepsiburada'dan alışveriş yapmam.

İlker
06 Haziran 21:25

250₺lik hediye çeki tanımladılar. Hatalarını kabul edip düzeltmeye çalıştılar. Her ne kadar mağdur olsam da zararın neresinden dönsek kârdır. İletişime geçen müşteri temsilcisi Elif hanıma teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim.

Benzer Şikayetler

Hepsiburada Şimdi Al Sonra Öde Limit Hatası

profile
2 gün önce
257

Merhaba Hepsiburada şimdi al sonra öde kampanyasından yararlanamıyorum. Limitiniz şimdilik belirlenemiyor yazıyor ama bu süre biraz fazla uzun sürdü. Müşteri hizmetleri ile çokça konuşmuştum ama halledilemedi. Bu sorunun giderilmesini talep ediyorum.

Hepsiburada Şimdi Al Sonra Öde Limit Hatası

Hepsipay Doğrulama Numarası Hatalı

profile
2 hafta önce
576

Hepsiburada uygulamasını Premium abonelik ile kullanmaktayım. Hemen al sonra öde kampanyasından yararlanarak alışveriş yapmaya çalışıyorum. Ancak, siparişi onaylamam gereken son adımda, doğrulama kodunu eski cep telefonu numarama göndermekteyim. Şu anki cep telefonu numaramı tüm bankalar ve Findeks ...

Hepsipay Doğrulama Numarası Hatalı
Hepsipay Doğrulama Numarası Hatalı

Hepsiburada'nın Hemen Al Sonra Öde Tam Bir Fiyasko

profile
3 hafta önce
411

Hemen al sonra öde kampanyasından farklı günlerde aldığım iki farklı telefonda birinde faizsiz olarak ücret yansırken diğer telefonda aynı kampanya olmasına rağmen bende dikkat etmediğim için vade farkı uygulanmış ve bununla alakalı bana çözüm sunmadılar. O an ne kampanya var bilmediklerini söylüyor...

Hepsiburada 3 Ay Ertelemeli Ödeme Kampanyasını Yerine Getirmiyor.

profile
1 ay önce
6

Hepsiburada dan aldığım ürün kampanyalı olmasına rağmen 3 ay ertelemeli olarak bankaya bildirilmediği için erteleme kampanyasından faydalanamadım ve bu ayki kredi kartı ekstreme yansıtıldı. Yaşadığım mağduriyeti dile getirmeme rağmen hala bana geri dönüş yapılmadı.

Hepsiburada 3 Ay Ertelemeli Ödeme Kampanyasını Yerine Getirmiyor.
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
HepsiPay Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 sa 16 dk
Benzer Şikayet Yaz