Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Kimli Fotosu Çekimi Hepsijet

Salih
24 Mayıs 21:53
309
Salih'in Teşekkür Mesajı
“Hızlı iletişim ve koordinasyon ve hızlı dönüş için teşekkür ederim”

İnternet üzerinden satın aldığım bebek bezi ürün teslimatı sırasında evde olmadığım için teslimat kodu gerekliydi. Eşim bana ulaşamadığı için Hepsijet Kargo yetkilisi kimlik bilgisi gerekli diyerek eşimin T.C. numarasını söylemesine rağmen kimliğini elinden alıp fotoğrafını çekmiştir. Durumu hem satın aldığım ebebek firmasına hem de Hepsijet'e mail atarak, arayarak ve şikayet oluşturarak hukuki süreci başlatacağımı bildirmiş bulunmaktayım. Bugün itibarıyla, 23.05.2024 tarihi itibarıyla eşim adına bu kimlik bilgisi ile habersiz açılmış herhangi bir yeni telefon hattı, şirket, vesaire kurulumu, banka kredisi gibi her türlü ve işlemlerde direkt olarak Hepsijet firması sorumludur.

24 Mayıs 21:55 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Salih
27 Mayıs 16:40

Hızlı iletişim ve koordinasyon ve hızlı dönüş için teşekkür ederim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Hepsiburada Tarafıma Ürünü Teslim Etmiyorlar

Uğur
22 Ağustos 2023 22:05
1.520
1

Hepsijet Kargo Teslim Etmedi

Özlem
10 Haziran 20:59
204
Hepsijet Kargo Teslim Etmedi
5
Çözüldü

hepsiJET Kapı Önüne Bırakılan Ürün...

Murat
30 Kasım 2023 12:49
522
"Teşekkürler. Hepsijet genel merkezden müşteri hizmetleri ve daha sonra Yörük Şube Müdürü çok hızlı şekilde dönüş yaptı. Konuyla ilgili gereken hassasiyetin gösterileceğini bildirdiler. Kısa sürede dönüş yapıp çözüm üretilmesi çok güzel. Tekrar, teşekkürler."
Benzer Şikayet Yaz