Hepsijet'ten Kargom Getirilmiyor!

Murat Murat14 Şubat 21:15

 13.02.2020 tarihinde tarafıma gönderilen W15686719 numaralı kargom, 14.02.202 tarihinde 08:44'te dağıtıma çıkarıldı. Müşteri hizmetlerini arayarak teslimat adresimin adresim olduğunu ve 18:00'den sonra adreste olamayacağımı özen göstermelerini istememe rağmen kargom saat 20:48 adreste yoktunuz denerek 17.02.2020 tarihinde tekrar getirilecek şeklinde bilgilendirme yapıldı. Getirilen adres iş adresim ve güvenlik görevlisi olan bir yer. Güvenlik görevlisinin de gelecek kargodan haberi var ve benim adıma teslim almalarını da rica ettim. Fakat hepsiJET çalışanları zahmet edip telefon numaramı arayıp adresinizde misiniz kargonuzu getirdik bile demedi. Bu noktada kargomun getirilmediğini ve adreste yoktunuz yalanı ile geçiştirildiğimi düşünüyorum. Yapacağınız işe yazıklar olsun. Bu paket benim için çok önemliydi. AMA müşteriyi önemseyen bir firma kalmadı. Para gözünüzü kör etmiş kimse işini düzgün yapmıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum mesai saati dışında aradığım gerekçesiyle bir Allah kulunu bulamıyorum. Siteye girip iletişim formundan yazmak istiyorum, Forum gönderilmiyor. Yapacağınız iş buysa siz bu işi yapmayın. Diğer kargo firmalarını hem zamanında teslim teslim etmek hem de ilgi, alaka ve özen konusundaki başarısızlıkta oldukça geride bıraktınız. Bir de işlem tarihlerinde düzenleme yapıp dağıtıma çıkarılma saatini 19:48 olarak değiştirmişsiniz. Bir şey ettik kılıfına uyduralım demek böyle oluyor sanırım.

Ben kargomun 15.02.2020 tarihinde adresime teslim edilmesini istiyorum. Aksi durumda mağduriyetimden doğacak zararımın tazmini için tüm haklarımın peşine düşeceğimi tarafınıza alenen bildiriyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

hepsiJET Logo hepsiJET 14 Şubat 23:59

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. W15686719 teslimat numaranızla 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler