Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

HepsiJET'te Yol Yorgunluğunu Atlatması İçin Bekletilen Siparişim!

Umut
19 Nisan 11:42
214
Umut'un Teşekkür Mesajı
“Hepsijet müşteri temsilcisi yaşadığım sorunun çözümüne ilişkin destek verdi. Sonuç itibariyle dağıtım merkezinden siparişimi teslim alabildim. Teşekkürler...”

15 Nisan 2024 tarihinde Hepsiburada web sitesi üzerinden verdiğim sipariş, 17 Nisan 2024 tarihinde teslimat şubesi olan Ortaca'ya ulaşmasına rağmen sistemde teslim edilme tarihi olarak 23 Nisan 2024 görülüyor. Hepsijet yetkilisi ile görüşerek siparişimi dağıtım merkezinden teslim almak istediğimde, dağıtım merkezinden teslimat yapılmadığını ve teslimatın kurye kanalıyla yapılacağını aktardı. Siparişimin hemen dağıtıma çıkarılmamasını ve dağıtım merkezinde altı gün süreyle bekletilmesini anlamak mümkün değil. Siparişimin en kısa sürede teslim edilmesi beklentisiyle Hepsiburada ve Hepsijet'i bu tutumlarından dolayı kınıyorum.

HepsiJET'te Yol Yorgunluğunu Atlatması İçin Bekletilen Siparişim!
HepsiJET'te Yol Yorgunluğunu Atlatması İçin Bekletilen Siparişim!
19 Nisan 11:45 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Umut
19 Nisan 15:44

Hepsijet müşteri temsilcisi yaşadığım sorunun çözümüne ilişkin destek verdi. Sonuç itibariyle dağıtım merkezinden siparişimi teslim alabildim. Teşekkürler...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

hepsiJET Batman Kargo Teslimatı Sorunu

Özlem
25 Ocak 08:45
308
"Hata benim miş iletişim numaram yanlış olduğu için ulaşamamışlar şikayetimden ötürü özür dilerim çok ilgililer. Teşekkürler..."

Hepsijet Kargo Yanlış İl

Burcu
14 Aralık 2023 18:06
472
5
Çözüldü

hepsiJET Hepsi Jett Kargomu Getirmiyor

Emirhan
14 Eylül 2023 15:21
215
"Yaklaşık 4 gündür uğraşıyordum genel merkezden Şeyma hanım benimle ilgilendi sorunu onun sayesinde ortadan kaldırdım buradan Şeyma hanıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum"
Benzer Şikayet Yaz