HepsiJET'te Kargo Teslim Edildi Yalanı

İrem İrem1 ay önce

18.01.2020 21:08 tarihinde DeFacto - TKRDG1 Toplama Merkezi'nden kargoya verilen ürünümün 20/01/2020 tarihinde 09:00 / 23:00 saatleri arasında bana teslim edileceği planlanmıştı. 20.01.2020 tarihinde saat 20:25 telefonuma gönderimin bana teslim edildiğine dair mesaj geldi.

Ben evimde oturuyordum, ne kapım çaldı ne de kargo evimden birine teslim edildi! Ancak telefonuma adım da verilerek (kendisine) teslim edildi diye mesaj geldi. Hem sabahtan akşama kadar evde bekletin hem de günün sonunda böyle bir saçmalık yapın! Bu nasıl bir iş ahlakı nasıl bir çalışma sistemi! Telefonlarımı zaten açmıyorsunuz üstelik kargom ne durumda nerede bilmiyorum! Bana teslim edildi olarak mesaj gelen ama teslim edilmeyen kargom nerede?

Hepsijet firmasından asla böyle bir şey beklemezdim, çok şaşırdım bir daha asla bu kargo firmasıyla çalışmayacağım. Bir de utanmadan sisteme bunu işliyorsunuz!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

hepsiJET Logo hepsiJET 1 ay önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Teslimat sürecinizle ilgili detaylı bilgileri 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler