Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hepsijet'in Kargo Takip Kodunu Yanlış Numarayla Paylaşması

Kübra
03 Mayıs 23:09
584

Hepsijet, telefon numaram bütün fatura belgelerinde aynı ve kaç yıldır kullandığım telefon numaram aynı olmasına rağmen gönderi takip numarası BVO105141216 olan kargo takip bilgileri ve teslimat kodunu yanlış adrese attı. Bana bu bilgi bizzat kurye tarafından verildi. Ayrıca kuryenin üslubu da hiç hoş değildi. Ben telefon numaramı defalarca bütün fatura ve gerekli belgelerden kontrol ettim ve numaram her yerde aynı. İşte buna rağmen beni direkt itham etti. Bu davranıştan dolayı bir daha Hepsijet'i kullanmamak için Hepsiburada'dan da alışveriş yapmayacağım.

Hepsijet'in Kargo Takip Kodunu Yanlış Numarayla Paylaşması
03 Mayıs 23:10 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

04 Mayıs 11:43

Merhaba, Çözüm süreci ile ilgili bilgi paylaşmak için sizi aradık fakat ulaşamadık. Müsait vaktinizde bu mesajı cevaplarsanız sizinle iletişime geçebiliriz. Saygılarımızla. HepsiJET.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

hepsiJET Parçalanmış Koli Ve Kuryenin Kaçması

Yeliz
14 Haziran 16:51
118

Hepsijet Sürekli Telefonla Arıyor Teslimat Kodu Dayatıyor

Anka
08 Haziran 14:52
188
Hepsijet Sürekli Telefonla Arıyor Teslimat Kodu Dayatıyor
5
Çözüldü

Hepsijet Kargom Başkasına Teslim Edilmiş Tanımıyorum

Sele
02 Haziran 09:14
275
"Çözüm çok hızlı gerçekleşti markaya çok teşekkür ederim. Özellikle şikayetimle ilgilenen genel müdür Elçin hanıma da ayrıca teşekkür ediyorum çok ilgili ve çok naif biriydi."
Benzer Şikayet Yaz