HepsiJET'in 4 Saatte Getirdiği Ürün 4 Günde İade Olmadı!

Emirali Emirali1 ay önce

3550112407 no. ’lu ürünüm Cuma günü aynı gün teslimat seçeneği ile tarafıma getirildi ancak ürünü teslim almadan iade sürecini başlattım. Ürünün akıbetini sorguladığımda hala teslimat aracında gözüküyor. 5-6 bin ₺ lik bir ürün 5 saatte tarafıma teslim ediliyor ancak aynı kargonun 4 gündür teslimat aracının içerisinde olmasına inanman bekleniyor. Teslim alınmamış bir ütünün iade sürecinde ne türlü bir pürüz gerçekleşiyor olabilir. Şirket yatırmış olduğum parayı kısacık zaman da da olsa işletip kâr etmeye çalışmakta ve bu hedefini böyle kılıfına uydurmaya gayret etmektedir. Şirketin takınmış olduğu tutum çocuk kandıran bir cinstendir. Bir an önce iade işleminin gerçekleştirilip kartıma ödemiş olduğum miktarın iadesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emirali 1 ay önce

Detaylı bilgi almaya ihtiyaç duymuyorum çünkü detaylı bilgi dediğiniz şey sadece insanları avutmaya yönelik işlemler devam ediyor ilgili birime bilgilerinizi iletiyorum cümlesinden ileri gitmiyor. Koplaya yapıştır (hem yazılı hem sözlü) cevaplar ile müşterilerinizi oyalamaktan başka yaptığınız bir iş yok. Mağduriyetim devam ettiği takdirde 6502 sayılı Tüketici Kanununa dayanarak hukuki yollara başvuracağımı ihtar ederim.

hepsiJET Logo hepsiJET 1 ay önce

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. 3550112407 teslimat numaranızla 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler