Hepsijet Yanlış Teslimat

İlter İlter28 Mart 15:11

Hepsijet firmasından 3551712474 numaralı kargom (Hepsiburada firmasından almış olduğum ürün) bulunduğum sitede yanlış adrese teslimat yapılmış. Kargomun üzerinde adım soyadım, blok numaram, kapı numaram, kaçıncı katta oturduğuma kadar her şey çok açık yazıyor. Nasıl olur da benim iznim olmadan başkasına teslim edilir. Teslimatı yapan kurye teslimatı yaptığı kişiye ad soyad sormuyor mu? Kapıda koca rakamlarla yazan kapı numarasının farklı olduğunu görmüyor mu? Paketin üzerinde yazan kat numarası ile çıktığı katın aynı olmadığını görmüyor mu? Paketi alan yahu bu ben değilim demiyor mu? Şimdi de bana "kendisine" teslim edilmiştir diye mesaj atıyorlar. Ben olduğumu nasıl tespit ettiler? Utanmadan kendisine teslim edilmiştir diye mesaj atıyorlar. Benim paketimin içinde özel bir eşya olsa ne olacak? Bu nasıl bir yapma anlayışı, nasıl bir lakayıtlık. Hangi hakla benim iznim olmadan benim eşyamı başkasına teslim edebiliyorlar ve üstüne kendisine teslim edilmiştir mesajı atıyorlar. Madem bana teslim ettiklerini iddia ediyorlar, ispatlasınlar, şahsıma teslim edildiğini iddia ettikleri belgeyi istiyorum. Çünkü ben bir şey teslim almadım, imzalamadım. Ürünü gönderen firmadan zaten şikayetim olmuştu ki burada yazıyor. Aynı gün kargo deyip 4. Gün verdiler ki buraya yazmam ve her gün 10 kez telefon açmam sonucu. Günlerce canımdan bezdirdiler. Kargo firmaları onlardan daha fena çıktı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İlter 28 Mart 20:29

Şaka mı yapıyorsunuz? Ben başkasına teslim etmişsiniz diyorum, siz bana çağrı merkezini arayabilirsiniz diyorsunuz. Çağrı merkezinizde müşteri hizmetlerine günlerdir bağlanılamıyor zaten.

hepsiJET Logo hepsiJET 28 Mart 20:23

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. 3551712474 teslimat numaranızla 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler