Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Hepsijet Şikayet - Takipsizlik

profile
Belgin
21 Şubat 14:43
239

Kargo süresince yaşanan gecikme sebebi ile 19 Şubat ve 20 şubatta yapmış olduğum müşteri hizmetleri görüşmesi sonucu operasyonel süreç kaynaklı gecikme yaşandığı kargo süreci ile aksi bir durum olmadığı ve kargomun iletileceği bildirildi. 21. Şubatta yapmış olduğum gönderi sorgulanmasında ise "Aradığınız numaraya ait bir gönderi bulunamadı! " sonucu ile karşılaştım. Müşteri hizmetleri ise bu durumda satıcı ile iletişime geçilmesi ile ücret iadesi talebinde bulunabileceğimi bildirildi. Hiçbir kargo şirketinin iade lemlerini sistem üzerinden bildirmediği ve sorumluluğu alıcıya yüklediği olmamıştı. Ben alıcı olarak ürünümün şu anda kaybolduğunu düşünüyorum. Bir gün önce farklı bir cevap diğer gün direk olarak ürün bulunamadı yanıtı gerçekten böyle büyük bir işletme için inanılmaz bir takipsizlik. Ben şu anda indirimden aldığım ürünleri ola ki iade edilse bile tekrar aynı fiyattan alamayacağım için hem maddi hem de mental olarak mağdur edildim. Neden ben parasını ödediğim ürünlerimi hiçbir sebep yokken alamıyorum. Yetkili birinin benimle iletişime geçip bir açıklama yapması için bile benim çaba harcamam gerekiyor.

Hepsijet Şikayet - Takipsizlik
Hepsijet Şikayet - Takipsizlik
hepsiJET Logo
21 Şubat 14:45 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

hepsiJET Logo
21 Şubat 14:48

Merhaba, Çözüm süreci ile ilgili bilgi paylaşmak için sizi aradık fakat ulaşamadık. Müsait vaktinizde bu mesajı cevaplarsanız sizinle iletişime geçebiliriz. Saygılarımızla. HepsiJET.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Hepsijet 3 Gündür Teslimat Şubesinde Bekleyen Ürün.

profile
Poyraz
09 Nisan 10:51
159
"Beni arayan bayan çok nazik ve sorun çözmeye odaklı yaklaşım yaparak ürünümü bayramdan önce almamı sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ürün Şikayetvar sitesi ve beni arayan mh sayesinde aynı gün elime ulaşmıştır."
Hepsijet 3 Gündür Teslimat Şubesinde Bekleyen Ürün.

Hepsijet Soğuk Zinciri Olan Kargoyu 1 Hafta Teslim Etmedi

profile
Gizem
02 Nisan 10:33
417
Hepsijet Soğuk Zinciri Olan Kargoyu 1 Hafta Teslim Etmedi

Hepsijet Kargo 6 Gündür Aynı Yerde

profile
Şilan
28 Mart 14:52
206

Hepsijet 3 Gündür Yerinden Kıpırdamayan Kargo!

profile
Aytuğ
28 Mart 14:52
197

Hepsiburada İade Edilen Ürünü Teslim Edildi Gösteriyor

profile
Fahri
26 Mart 10:01
323
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz