Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsijet Kargonun Ürün Teslim Edememesi

profile
31 Mayıs
50
Uğur'un Teşekkür Mesajı
“Derya hanıma ve ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Kısa sürede sorunumu çözdü.”

Hepsiburada adli firmadan 469538001 sipariş numarasıyla bir ürün aldım. Firmaya bağlı Hepsijet isimli firma konum atmama, adres yazmama, telefonla tarif etmeme rağmen kargoyu elime ulaştıramadı. Kesinlikle bir daha bu firmayla çalışmam. Bu da bana ders olsun.

hepsiJET Logo
31 Mayıs 13:30

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Uğur
31 Mayıs 14:56

Teşekkür ediyorum ilginiz için. Arkadaşlar şu an teslim etti kargomu. İyi Günler dilerim

Uğur
31 Mayıs 15:14

Derya hanıma ve ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Kısa sürede sorunumu çözdü.

Benzer Şikayetler

hepsiJET Kargo Teslim Edilmedi

profile
1 gün önce
308

Hepsiburada'dan bebeğimiz için organik ek gıdalar sipariş verdik. Kargo güzelce gönderildi. Buraya kadar sıkıntı yok 2 gün içerisinde bulunduğum ile geldi. Dağıtıma çıktı diye mesajda geldi. Ayın 16 sında ara ara canlı kargo takipten bakıyordum ne hikmetse gelen arkadaş zile basmış evde yokmuşuz ger...

hepsiJET Eksik Ürün Teslimatı

profile
3 gün önce
254

Hepsiburada üzerinden Carrefour firmasından 2 koli A4 satın aldım. Ürünün 1 kolisi teslim edildi. Teslimat sırasında Hepsijet kuryesi ile tutanak tutuldu. Ürün elimize ulaşmadı. Kargo firması Hepsiburada'ya Hepsiburada Hepsijet e yönlendiriyor. Çözüm yok.

hepsiJET Teslim Edilmeyen Kargo

profile
1 hafta önce
245

Hepsiburada internet sitesinden aldığım ürünler aynı gün kargo yapılmasına rağmen 6 gündür dağıtıma çıkarılmıyor. İstanbul'dan 7 Eylül perşembe günü ürün çıkıyor 9 Eylül günü Fethiye'ye ulaşıyor ama bugün 15 Eylül 2023 kargoyu dağıtmıyorlar. Müşteri hizmetlerini arayıp nedenini sorduğumda ise gecikm...

hepsiJET Teslim Edilmeyen Kargo

Hepsijet Dağıtımdaki Ürünü Teslim Etmiyor

profile
1 hafta önce
215

Hepsiburada'nın sanırım Hepsijet firması beni sevmiyor. Ne zaman firmadan bir şey alsam, genelde mağdur oluyorum. Kargom için "Dağıtıma çıktı" yazıyor ama saatlerdir bekliyorum ürünüm bir türlü elime ulaşmıyor.  Ulaşmadığı gibi sisteme yeni bilgi de girilmiyor. Saat gecenin kaçı oldu, hâlâ dağıtımd...

5
Çözüldü

Hepsijet Kargom Elime Ulaşmadı.

profile
1 hafta önce
259
"Şikayetim üzere hem genel merkezden hem de Muratpaşa dağıtım merkezinden arayıp sorunum ile ilgilendiler ve kargom bugün teslim edildi. Kendilerine çok teşekkür ederim gösterdikleri özen için."
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
hepsiJET Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 21 sn
Benzer Şikayet Yaz