Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Hepsijet Kargomu Teslim Etmemesine Rağmen Teslim Edildi Yazıyor

profile
İlker
01 Mart 18:45
220

Sınır dışı harekatı icra eden bir askeri personelim. Kargo ihtiyaçlarımızı anlaşmalı bulunduğumuz bir market ile karşılıyoruz. Daha önce hiçbir sorun yaşamamama rağmen son siparişimde kurye beni arayıp telefonuma gelen teslimat kodunu istedi ve siparişimi markete bırakacağını söyledi. Daha sonra öğrendiğime göre kargom teslim edilmemiş. Aynı gün siparişi olan, aranıp teslimat kodu istenen ve siparişi teslim edilmeyen 3 arkadaşım daha olduğunu öğrendim. Maalesef teslimat kodunu kuryeye verdiğimiz için Hepsiburada hizmetleri bize yardımcı olmadı. Büyük bir mağduriyet içerisindeyiz. Büyük ihtimalle siparişimiz karıştırılıp farklı bir yere teslim edildi. Durumu Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim. Hepsiburada ve Hepsijet firmasıyla çalışmadan önce bir daha gözden geçirin

hepsiJET Logo
01 Mart 18:50 (Şikayetten 4 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

İlker
İlker
04 Mart 22:49

Bugün itibariyle kargom bulunmuştur. Kuryenize ısrarla başka bir adrese bırakmış olabilir misiniz diye sormama rağmen kesinlikle yanlış adrese teslim etmedim demiştir ama kargoyu yanlış adrese teslim etmiş. Aynı sırada, 4 yan dükkanda bulunan tüpçü dükkanına kargoyu bırakmış. Tüpçü dükkanının kamera kayıtları var. Hepsijet hakkında tüm bu delilleri savcılığa verip hakkınızda maddi manevi uğradığım zarar için suç duyurusunda bulunacağım.

Benzer Şikayetler

1

hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Kargo Şikayeti

profile
Kubra
28 Şubat 10:35
450
hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Kargo Şikayeti
hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Kargo Şikayeti
hepsiJET Hepsiburada Ve Hepsijet Kargo Şikayeti

Hepsijet Artvin Hopa Kargo Görevlisinin Kargoyu Asansöre Bırakması

profile
Zeynel
13 Şubat 13:14
198
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz