Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsijet Kargomu Başka Adreslere Götürüyor

Muhammed
24 Haziran 00:29
227
Muhammed'in Teşekkür Mesajı
“İlk sefer başımdan geçen sorun tekrarlanması barkodu yazılı kargo sorunsuz elime ulaştı. Sağ olun lar yakından ilgilendiler. Daha önce sanırım sistemsel hata olmuş kontrol edip düzelteceklerini söylediler. Kargomla yakından ilgilendiler.”

Hepsijet WWETA0002785096TE numaralı yurt dışı kargonun sahibiyim. Ben adresimi Esenler/Kazımkarabekir Mahallesi yazdığım halde kargo Gaziosmanpaşa/Kazımkarabekir Mahallesi'ne gidiyor. Bu ikinci sefer oldu. Tekrar yaşamamak için 2 gün önce müşteri hizmetlerini aradım ve 'GOP gözükmüyor değil mi?' dedim. 'Yok, Esenler gözüküyor,' dediler ancak yine kargom GOP'ta gözüküyor. Kurye geçen sefer teslim etmeden 'teslim ettim' diye aretlemişti ama başka adresteydi. Sonra kargomu pazar günü vereceğini söyleyip pazar günü telefonları açmadı. Sonrasında pazartesi ancak ulaşabildim ve kurye ile aramda tartışma oldu. 'Evine getirmek zorunda değilim' vs. dedi ama zaten hem adresimi doğru giren benim, hem mağdur olan benim, hem de iyilik yapılıyor gibi davranılan benim. Tekrar aynı sorunu yaşamak istemiyorum. Artık şu adresi kim yanlış giriyorsa uyarın, düzeltsin. Kimsenin ekmeği ile oynamayalım derken kendimiz uğraşıyoruz, bu nasıl iş arkadaş! İnkar edilmemesi için siparişimin adres kısmını da atayım. Tam sayfası gerekirse onu da paylaşırım.

Hepsijet Kargomu Başka Adreslere Götürüyor
24 Haziran 00:30 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Muhammed
24 Haziran 12:18

İlk sefer başımdan geçen sorun tekrarlanması barkodu yazılı kargo sorunsuz elime ulaştı. Sağ olun lar yakından ilgilendiler. Daha önce sanırım sistemsel hata olmuş kontrol edip düzelteceklerini söylediler. Kargomla yakından ilgilendiler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Hepsijet Geç Teslimat Hakkında

Mehmet
13 Temmuz 13:57
148
Hepsijet Geç Teslimat Hakkında
1

Hepsijet 10 Gündür Teslim Edilemeyen Kargom

Onur
04 Temmuz 13:24
343
Hepsijet 10 Gündür Teslim Edilemeyen Kargom
Benzer Şikayet Yaz