Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Hepsijet Kargom Elime Ulaşmadı

profile
20 Nisan
1.054
Betül'ün Teşekkür Mesajı
“Sorunum çözüldü. Teşekkürler”

Hepsiburada'dan 15 Nisan tarihinde aldığım ürünler hala tarafıma ulaşmadı. Kargom Sakarya Dağıtım merkezinde olarak gözüküyor fakat kurye dağıtıma çıkmamış. Hepsijet hızlı bir kargo olduğu için güvenerek sipariş ettim ancak mağdur oldum. Bayram tatili geldiği için de ürünlerin ulaşmaması konusunda endişeliyim. Kargomun bir an önce tarafıma ulaşmasını ve gerekenlerin yapılmasını talep ediyorum.

hepsiJET Logo
20 Nisan 13:40

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, HepsiJET.

Betül
20 Nisan 16:55

Sorunum çözüldü. Teşekkürler

Benzer Şikayetler

hepsiJET Siparişimin 5 Gündür Sancaktepe Aktarma Merkezinde Olması

profile
3 hafta önce
190

Yarın kapında siparişi verdim, İstanbul içi bir alışveriş. Satıcı aynı gün kargoya verdi ürünü ancak. Sancaktepe aktarma merkezinde bugün 5. Günü. Müşteri hizmetlerini iki gündür arıyorum sözde sorunumu çözüyorlar ama hiçbir gelişme yok. Kargo hala Sancaktepe aktarma merkezinde. İl dışına çıkacağım....

hepsiJET Takip Süreci Bilgi Yetersizliği

profile
16 Ağustos
349

Cuma günü Hepsiburada üzerinden sipariş verdiğim ürün hala Tuzla depoda transfer sürecinde gözüküyor. Güya bugün gelecek fakat herhangi bir dağıtım merkezi veya bulunduğum ile yaklaşması dahi söz konusu değilken bu nasıl olacak merak ediyorum açıkçası.

Hepsijet Kadar Kötü Kargo Firması Görmedim

profile
10 Ağustos
275

Hepsijet ile gönderilmek üzere bir klima sipariş ettim. Tahmini teslimat tarihi 10 Ağustos ancak kargoya verildiği günden itibaren Antalya Dağıtım merkezinde kargo. Ne tıra yüklendi ne de bir işlem yapıldı. Bu kadar kötü olamazsınız ya daha aldığınız ürüne işlem bile yapamadığınız tarihe tahmini tes...

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
hepsiJET Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 dk 23 sn
Benzer Şikayet Yaz