Hepsijet Kargom Eksik Geldi

Kağan Kağan04 Nisan 23:16

3552049238 kargo takip numaralı kargom eve eksik teslim edilmiş. Üstünde 3 ürün yazıyor. Lakin ürünlerden biri kesinlikle eksik çünkü ağır bir üründü (15-20 kilogram). Bununla ilgili kendilerine ulaşım da sağlayamadım. Teslimat ile ilgili bilgi almak, farklı bir günde teslim edileceğini ümit ediyorum. Umarım buradan bir geri dönüş sağlanır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kağan 05 Nisan 13:19

Rica ediyorum şikayetleri otomatik mesajlarla cevaplamayın artık. Bu mesajı attıktan sonra bugün siparişinizi teslim ettik diye SMS atıyorsunuz. Böyle mi inceleme kaydı oluşturuyorsunuz? Ben buradan cevap ararken siz benim internetten basitçe ulaşabileceğim telefona ve maile yönlendiriyorsunuz. Lütfen buraya ne olduğu veya ne olmuş olabileceğine dair cevap yazın. Saçma yönlendirmeler yapmayın. Türkiye'nin en önemli e-ticaret ve onun kargolama sisteminin bu kadar aksak ve özensiz çalışmasının cevabı yok çünkü.

hepsiJET Logo hepsiJET 05 Nisan 08:19

Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. 3552049238 teslimat numaranızla 0 850 558 0 333 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] adresine mail göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla. hepsiJET Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler